• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Za vikend bi trebali, po mom morali! regge

Stale



brera


brera


vip-jahorina

Ima dosta ljudi u Sarajevu koji skijaju. I to je dovoljno za skijalista oko grada.
osim lokalnog stanovnistva, isto tako i ljudi koji zivu u neposrednoj blizini, kao npr. Zenica. Dosta ljudi dolazi na Jahorini.

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 08 April, 2013, 16:03:13
Ima dosta ljudi u Sarajevu koji skijaju. I to je dovoljno za skijalista oko grada.
osim lokalnog stanovnistva, isto tako i ljudi koji zivu u neposrednoj blizini, kao npr. Zenica. Dosta ljudi dolazi na Jahorini.
Trend ljudi koji posjecuju Jahorinu iz Sarajeva je u uzlanoj putanji, puno je veca uzlazna putanja iz ostalih mjesta (Hercegovina, centralna/zap Bosna),mada ce se na Jhorini morati puno vise truditi kad na Bjelasnici vertikalni transport bude u rangu Jahorine, evo sad na proljece krece pocetna izgradnja jednog sestojseda i jednog cetverosjeda (cuo sam i planove da Bjelasnicu sire na onu drugu stranu....)
Iskreno ako bude neke volje moze se otvoriti tema tipa ''Sta uraditi da se poveca broj gostiju iz Sarajeva'', ali o toome kad bude interesa  ;))
Pozzz
Imali kakve sanse da odskijamo jedan suncani dobar dan za kraj????PLZ :)

jednostavan41

izgleda da je bas gotovo za ovu sezonu, evo juce od cetri sata nije ni jedan post napisan (doh)
da znam - znao bi

borisBP

Kad pogledam kamere nikako da mi dopre do glave da je sredina aprila.

Korisnik

Nije mi jasno, prosle godine su gulili dok je bilo snijega, sta ove godine glumataju? jel ima neki pravilnik do kad traje sezona, nesto cime bi opravdali to sto ne rade zice?!?

Radiohead

Nema..... jbg zice ne rade i nece raditi jer nema interesa!
Tuzno ali istinito, skijanje na Jahorini nesto kao one Uscumliceve zbirke iz matematike (tj oni zadaci sa kraja)

DarkoN

Mozda ce nam veliki direktor opet pokusati prodati pricu kako se najvise povreda desava u ovom periodu, kao sto je to bilo opravdanje da se ne produzi rad zica u martu.  3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jednostavan41

kao sto vip rece ovo najvise osjete oni koji prodaju smjestaj, samo oni organizovani mogu izvrsiti pritisak na uprav u oc-a,ja ne znam jel ima neko udruzenje ugostitelja-hotelijera na jahorini ako nema trebate se organizovati,jer nije ovo gubitak za ovu sezonu nego i za one nadolazece,ja sam prosle sezone slao e-mailove svim hotelima kod kojih sam odsjedao na jahorini sa prituzbama u vezi organizovanja i odrzavanje staza,,,, kao sto i prije rekoh volim doci na jahorinu ali ako uslovi nisu zadovoljavajuci otici cu negdje drugo a vi krevete koje izdajete i sankove nemozete prenijeti na drugo skijaliste.I oni dezurni advokati na forumu koji brane ovu i ovakvu organizaciju mogu laprdat jer ne tice se njihovog budzeta ako na jahi ima ili nema gostiju a oni koji direktno zive od toga oni najbolje znaju sta znaci mogucnost za produzetak sezone 15-20 dana,jer bi to trebalo da bude cista dobit najsladja para...
da znam - znao bi

dugokontov

Ja sam vec pisao o ovome, ali nije mi mrsko ponoviti. Kupio sam sezonsku kartu za Jahorinu, a u nedelju sam morao ici na Bjelasnicu da skijam jer na Jahi ne radi nista osim sidra. Na Jahi svaki put kad pauziram kupim neku corbu... dakle, sve i da hocu ne mogu ostaviti pare (:

vip-jahorina

Quote from: jednostavan41 on 09 April, 2013, 11:58:56
... ,ja ne znam jel ima neko udruzenje ugostitelja-hotelijera na jahorini ako nema trebate se organizovati ...

Postoji udruzenje hotelijera kao i udruzenje vikendica. No OC jednostavno okrece glavu od njih i njohovih molbi.
Obaziru se samo na pritisak javnosti, kao sto se par puta to ovdje pokazalo. Inace, bas ih briga. Cekamo izvjestaj o radu ove sezone. Nadam se da je OC u plusu, inace ce oboriti opet svoj sopstveni rekort: 4-ta sezona kao javno preduzece koji je u minusu. Po zakonu, vec nakon 2 godine se leti. Naravno, to ne vrijedi za OC. Ili mozda ovo sve sluzi tome da se brojevi uljepsaju, jer ima ledja nisu vise tako jaka!
austin:(
Pitanje je, da li mogu biti jos bezobrazniji nego sto jesu? Vjerovatno.