• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Hotel Bistrica – zadrti hotel koji zivi od stare slave

Started by Lejla, 15 February, 2010, 13:33:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


darko5



MarijaBB

Dobro si na pocetku rekla, koliko para toliko muzike.

Samo me zainteresova na koji nacin si utvrdila od cega cu hrenovke?

Big_DANE

MA MARIJA KOLIKO PARA NEMA VEZE SA MUZIKOM STO SE TICE OVOG POSTA I HOTELA!!! JA NISAM MOGAO DA VERUJEM DA JE TAKVA SITUACIJA!!!!!!
RECI NAM JESU LI BAREM TOPLE SOBE I IMA LI TOPLE VODE ZA TUSIRANJE!?!? RADIJATORA IL NESTO SA SUSENJE!?!?!?
JA NISAM STVARNO ZAKERALO ... JESAM VELIKI COVEK 194cm...105kg...MISLIM DA NEMA SANSE DA SE SPRCAM U TE KREVETE!!!!!
0 BODOVA ZA BISTRICU!!!!! KAKO IH NIJE SRAMOTA... POD HITNO PRODATI TO ALI POD USLOVOM DA KUPAC OBNOVI CEO HOTEL!!!!! SAMO TAKO!!!
NI KOSUTA NIJE BILA BOG ZNA KAKVA KAD SAM BIO PRE 2 SEZONE..AL SASVIM ZADOVOLJAVAJUCA ZA MENE!!!
KO JE BIO U KOSUTI VOLEO BIH DA NAM OPISTE KAKVA JE REALNA SITUACIJA!! HVALA!!!!

Lejla

Marija:  Pa pitala sam osoblje od cega su hrenovke...izgledale su kao kokosije pa da se ne zajebem...

Dane: Ti definitivno ne mozes u njihov krevet!!!! Osim ako ne zelis da spavas u polozaju bebe u majcinoj utrobi! Sto se ostalog tice, toplo je i da ima tople vode!!!


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ZA HRANU BI REKAO, KO VOLI NEK IZVOLI  ludzatobom:(( sve moze...samo poslije nek se dobro zalije rakijom to je to  :bravo::( :bravo::(

01xxx01

Quote from: harison on 15 February, 2010, 16:22:26
ZA HRANU BI REKAO, KO VOLI NEK IZVOLI  ludzatobom:(( sve moze...samo poslije nek se dobro zalije rakijom to je to  :bravo::( :bravo::(

a ja cu da se slozim s tobom, he he he!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

mislim da autor ovoga ima neke druge namjere od onih stvarnih koje navodi u tekstu. kao prvo hotel jeste star i nije stanje kao u termagu ili bordu ali ni cijena nije ni priblizna, dalje osoblje hotela nije tako neljubazno kao sto govoris,nisu bajni ali isto tako ne ujedaju, a nije mi jasno zasto si to povezala sa svojim imenom. sa takvim stavom nije ti mjesto na jahorini. sto se tice hrane dijelom si mozda u pravu ali opet nisi ostala bez jela. ali da ne idem pre daleko, svemu ovome si bez ikakve potrebe dala nacionalisticki ton.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

ljudi idite u snesko ima teletine i piletine kolko hoces,a i svega ostalog  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Atomic GS11

Uopste nije vazno da li je Lejla ovoj svojoj prici dala nacionaliskticki ton ili ne, mozda ste taj isti ton dali vi zato sto ste procitali njeno ime. Svejdno nista od tog nije od velike vaznosti, ali ako je sve ovo istinito ili bar veci dio toga onda je situacija zabrinjavajuca. Dvije sezone sam bio na Jahorini u hotelu Rajska dolina i iz licnog iskustva mogu da potvrdim da je situacija sa jelom bila slicna kao i ova sto je napisala Lejla. Ja licno jedem svinjetinu i nemam nista protiv bilo kojeg mesa ali ako Jahorina misli da bude ozbiljni skijaski centar i privuce sve goste iz blize i dalje okoline treba da shvati i ovaj problem i to veoma ozbiljno jer ne jedu svi svinjetinu iz mnogo razloga dali zdravstvenih dali vjerskih. I molim sve clanove da od ovog foruma ne prave malu politicku scenu na kojoj cemo iznositi svoje nacionalisticke, politicke i vjerske stavove, zar nam nije dosta ovih majmuna sto nas truju svaki dan....

Unaprijed zahvljujem svima......Pozdrav

DarkoN

Quote from: DinoC on 15 February, 2010, 22:40:09
Uopste nije vazno da li je Lejla ovoj svojoj prici dala nacionaliskticki ton ili ne, mozda ste taj isti ton dali vi zato sto ste procitali njeno ime. Svejdno nista od tog nije od velike vaznosti, ali ako je sve ovo istinito ili bar veci dio toga onda je situacija zabrinjavajuca. Dvije sezone sam bio na Jahorini u hotelu Rajska dolina i iz licnog iskustva mogu da potvrdim da je situacija sa jelom bila slicna kao i ova sto je napisala Lejla. Ja licno jedem svinjetinu i nemam nista protiv bilo kojeg mesa ali ako Jahorina misli da bude ozbiljni skijaski centar i privuce sve goste iz blize i dalje okoline treba da shvati i ovaj problem i to veoma ozbiljno jer ne jedu svi svinjetinu iz mnogo razloga dali zdravstvenih dali vjerskih. I molim sve clanove da od ovog foruma ne prave malu politicku scenu na kojoj cemo iznositi svoje nacionalisticke, politicke i vjerske stavove, zar nam nije dosta ovih majmuna sto nas truju svaki dan....

Unaprijed zahvljujem svima......Pozdrav
posto vidim da aludiras na moj post duzan sam da ti odgovorim. na ovom forumu nacionalizmu nema mjesta, napisao sam da je lejla dala ovom svom postu taj ton jer je napisala da su u bistrici bili ne  ljubazni prema njoj MOZDA zbog imena. tako da ja nisam mogao da dam taj ton, iz njenog posta je ispalo da se na jahorini spremaju jela samo sa svinjetinom i da se sve to radi sa jasnom nacionalistickom diskriminacijom. ja sam dao svoj komentar i stojim iza svake rijeci koju sam napisao,jer sam cest gost u bistrici i poznajem situaciju u hotelu. a i ostali su imali slicne komentare. mislim da je njeno licno nezadovoljstvo ok, ali dodavati licnim osjecanjima nezadovoljstva neki drugi nije ok. toliko od mene.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

Slazem se sa darkom, te bi vas sve zamolio da ostanemo bez ikakvih nacionalnih notacija u ovoj temi, kao i u cijelom forumu.
Naravno, o kvaliteteu hrane i uslugama mozemo i dalje diskutirati. U protivnom, moracemo "zakljucati" ovu temu.

Ed_Sa

Ne znam u koliko si hotela do sada boravila, ali i u Hrvatskoj, hoteli sa 3* i nizeg ranga, vecinom sluze svinjetinu! Teletina je prava rijetkost, al zbog cijene! Skuplja je od ostalog mesa, a svinjetina je mozda najjeftinije crveno meso! Skuplji i bolji hoteli sluze i teletinu i sve ostalo, tartufe, losos, kavijar... Znaci koliko para, toliko i muzike!
A opcenitno s ljubaznoscu na Jahorini sam prezadovoljan! Nikada nisam dozivio neku neugodnost il sl., sto mi se znalo desiti na ostalim planinama oko Sa! Musliman sam, ne jedem svinjetinu, al takva ti je situacija skoro svugdje u Europi! Vecinom se sluzi svinjetina, jeftina je, ukusna i vecina ljudi je jede!