• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

ne zelim da ulazim u raspravu. svako ima pravo na svoje misljenje, ja sam svoje rekao. vrijeme ce da pokaze ko je bio upravu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: darkon on 15 January, 2010, 14:12:39
prvi razlog je bio nedostatak snijega, pa sad upotrebna dozvola, bas me interesuje sta ce da smisle sledece. mislim da su ovo price za malu djecu i da je prava istina da nece pustiti sestosjed jer na jahi ima malo gostiju i ne isplati im se.

I ja sam misljenja da je to prava istina.
Snijeg, jeste problem, ali zasto onda skuplji skipass ako je na jahorini sve isto. Znaci nema snijega, nema sestosjeda. Ima 30% staza uredjeno, onda 30% cijene za skipass. To bi bilo ekonomski gledano, opravdano. Kazem 30, a mislim proporcionalno.
Nije uredu ovo sto se desava. Cijenim entuzijazam, investicije.... Ali, sto nije uredu , nije uredu.

Bice sestosjed, mozda, u decembru 2010.

vip-jahorina

kratko da se umjesam u raspravu:
jedini i pravi razlog je zato sto nemaju upotrebnu dozvolu. danas sam razgovarao sa direktorom OC-a koji mi je rekao da ce do kraja mjeseca biti to zavrseno i da ce oba 6sjeda biti pustena u pogon.

nema OC nikakvog interesa da ga ne pusti, jer su od prije par dana cijene opet vracene za 10% sve dok se ne krene sa 6sjedima. tako da im bas nije u interesu da oklijevaju

ch

Dozvolu za podizanje ski pasa imaju! hahahah!

Bojan NS


vip-jahorina

sad su cujene skipasa nize za 10% jer 6sjedi nisu pogonu ... zbog toga se oc-u ne isplati da ceka sa 6sjedima...

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 15:38:11
sad su cujene skipasa nize za 10% jer 6sjedi nisu pogonu ... zbog toga se oc-u ne isplati da ceka sa 6sjedima...
nadam se da je to istina vip-e, sutra i prekosutra dolazim sa ovim studentima i valjda ih necu opet slagati za cijenu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


vip-jahorina

Quote from: darkon on 15 January, 2010, 15:59:21
Quote from: vip-jahorina on 15 January, 2010, 15:38:11
sad su cujene skipasa nize za 10% jer 6sjedi nisu pogonu ... zbog toga se oc-u ne isplati da ceka sa 6sjedima...
nadam se da je to istina vip-e, sutra i prekosutra dolazim sa ovim studentima i valjda ih necu opet slagati za cijenu.

Nadam se da je tako, danas mi je direktor licno rekao. ali kako neko kaze, ovdje je sve moguce. ja stvarno nisam testirao niti koga pitao koliko je karta ...


@dm
i ja isto cekam tako, mada mislim da je samo ovo u pitanju .... ali vrijeme ce pokazati sve

ch

I Bjelasnica ima topove vec 2 godine ali nisu jos pusteni zbog neplacenih racuna.

HeAd

Quote from: ch on 15 January, 2010, 18:19:24
I Bjelasnica ima topove vec 2 godine ali nisu jos pusteni zbog neplacenih racuna.

kod bjelasnice je druga prica...i to je stvarno tamo smijurija sta su napravili.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

A joj rasprave oko dozvole...bas sam pricao sam matorim...i kaze da jeste tako..al da se to moze zavrsiti za nedelju dana!
Barem kod nas u NS ( i to za zgradurinu...)...!!!! AL kontam da se to moze POZURITI da su malo uprniji ljudi iz OC-a!!!!
Nadamo se da ce pred kraj januara biti GOTOVA UPOTREBNA DOZVOLA + SNEG DA NAPADA = RADE SESTOSJEDI :D :D

snjezana


Big_DANE

Ma i to sto kaze Snjeza...!!!!  Sve mi to razumemo i shvatamo na neki nas nacin...ali ako su OBECALI I REKLI da ce Ogorjelica biti
oko 20.dec...mislim, a za 28.decembra SVECANO OTVARANJE...nidje nista nema od te ceremonije!  3:(

KAKO SU ONI MISLILI DA SVECANO OTVORE SESTOSJED OGORJELICU TADA, A SAD NE MOGU - TREBA IM UPOTREBNA DOZVOLA!!!!????????  ideea:( ideea:( ideea:(