• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


Big_DANE


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


vip-jahorina

Quote from: Garfild_Dane on 18 January, 2010, 11:56:36
Oces li VIp-e!?!? (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

sta god oces! recimo, izrastao je malo vise a ima samo 6 god. glava mu je isto malo brze narasla, ali nije pametniji zbog toga  (:smijeh:  ludzatobom:((  (:smijeh:

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 18 January, 2010, 14:21:47
Quote from: Garfild_Dane on 18 January, 2010, 11:56:36
Oces li VIp-e!?!? (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

sta god oces! recimo, izrastao je malo vise a ima samo 6 god. glava mu je isto malo brze narasla, ali nije pametniji zbog toga  (:smijeh:  ludzatobom:((  (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: Vip se otkacio :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 18 January, 2010, 14:21:47
Quote from: Garfild_Dane on 18 January, 2010, 11:56:36
Oces li VIp-e!?!? (:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh:

sta god oces! recimo, izrastao je malo vise a ima samo 6 god. glava mu je isto malo brze narasla, ali nije pametniji zbog toga  (:smijeh:  ludzatobom:((  (:smijeh:
mi smo djeca od strogo 6 godina u dusi(sa 7 vec nema prolaza), a 6 godina cemo imati dok rade zicare. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


mijat


Big_DANE


DarkoN

 ideea:( boli nas uvo sjednemo na korpe i simuliramo voznju sestosjedom pa kad proradi bicemo spremni  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

MOZEMO JEDINO DA SIMULIRAMO POSLE RAKIJE IZ ROJALA ONAKO POLU TREZNI  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

posle royala svi na poljice da treniramo za otvaranje sestosjeda. moramo spremni docekati i taj dan(koji god to bio).
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

AJMO SVI U ROJAL NA RAKIJSKE PRIPREME JURIS U ROJAL  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Ha Ha simulacija voznje iz royala ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...