• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kop - sezona 2011.

Started by minjon81, 30 November, 2010, 20:08:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: lega on 01 December, 2010, 12:57:04
Ja sam uplatio smestaj na Kopu od 18. marta po ceni od 1550 dinara sa sva tri obroka, sto mu dodje manje od 15 evra dnevno. Mislim da tako nesto ne postoji ni u jednom turistickom centru, bilo da je u pitanju planina, more ili nesto trece.

:o :o :o kakva ludnica...isplati se otic na nekih 7 dana  3:(

Bojan NS


minjon81

Quote from: lega on 01 December, 2010, 12:57:04
Ja sam uplatio smestaj na Kopu od 18. marta po ceni od 1550 dinara sa sva tri obroka, sto mu dodje manje od 15 evra dnevno. Mislim da tako nesto ne postoji ni u jednom turistickom centru, bilo da je u pitanju planina, more ili nesto trece.

I gde si to nasao na Kopu majketi... Jedino Rtanj, kao sto rece Bojan... Ako jeste Rtanj, jesi li zimovao pre tamo???

MarijaBB

Bila sam na Kopaoniku nekoliko godina. I ne bih vise isla. Kad udari jugo, snijeg ode za dva dana, a moze biti da ga ima metar. Samo se pretvori u kacamak i otopi kao da ga nije bilo Tako da idete gore samo ako znate da ce biti super skijanje. A da je skupo, uzasno je skupo.....

minjon81

Marija, ne znam kada si bila na Kopu, ovakva situacija je bila pre vise godina....
SAda je oko 80% staza pod vestackim snegom tako da je npr krajem marta prosle godine bilo 1.5m utabanog snega...
A i do pre par godina je bila ludnica uvece u krugu Konaka...
Da je skupo jeste, da je fenseraj jeste, a da su staze sada odlicne jesu!!!

brera

Quote from: harison on 01 December, 2010, 08:48:23
JESUL ONI NORMALNI  :o sezonska 60.000 (to izadje oko 1.000KM, 500€)

??? ??? Na Rogli sad puna cjena za sezonski ski pass sa slikom 465€, va¾i i za noæno skijanje i to za dva ski centra ROGLA i KRVAVEC!!!!!!!!!!!!!!!

minjon81

A ove godine je jos pojeftinio ski pass!!!

lega

Smestaj sam uplatio u kragujevackom odmaralistu i to najskuplju varijantu. Moze da se uplati i malo jeftinije al su sobe losije i zajednicki je wc. U rtnju nikad nisam spavao ali su im cene  skoro iste.

minjon81

I Kragujevacko odmaraliste ti je u principu u losem stanju... Ako nisi zahtevan, konformista i slicno, ok!!! To je varijanta prespavaj!!!

lega

To vazi za baraku, mada je i tamo smestaj pristojan. A sobe u novom delu su bas, bas dobre. A obzirom da ceo zivot tamo idem mislim da sam kompetentan da pricam o kg odmaralistu

minjon81

Pa ok, ako ti tako kazes... Ono sto je poenta kod mene, za puno manji novac na Jahorini dobijam citavu vikendicu, kompletno opremljenu sa saunom npr. Jbg, meni je i taj deo bitan... Imam i vikendicu u Josanickoj banji pa opet se odlucim da skijam na Jahi a na Kopu sam vikendima kad mi je bitno samo da prespavama negde...  A kad ostajem negde 7-10 dana, onda zelim full...

lega

Za manje od 15e dnevno?! Sa tri obroka?
Pretrazio sam kompletnu ponudu i Jahorine i Kopa i nisam nasao tako nesto

Nichifor


minjon81

Pa nije bas za 15eura dnevno, vikendica je 12eura (jedno od najlux) npr i klopa je relativna stvar...
Prosle godine 7 dana Jahorine, put+smestaj+ski pass+hrana me je kostalo malo manje od 200 eura...
A bilo nas je 7 ukupno i imali smo savrsen smestaj, imali smo skijanje svih 7 dana...
A isla sam i gomilu nekih vikenda na Kop, uz to, gore uglavnom ne placam smestaj, cesto ni hranu i put (100km x 2) i ski pass, neka pica i cokoladice na stazi, neka klopa na stazi - ne mogu bez 80 eura min!!! E sad kad bih jos placala smestaj i hranu... Racunaj!!!
Da se razumemo, vidim da si nov na forumu pa da me ne shvatis pogresno, na Kopu sam porasla, tata mi je iz podkopaonickog kraja, saradjujem sa skijalistima, radim arheoloska istrazivanja leti na Kopu i obozavam ga!!! Samo govorim da je bezobrazno skup i da Kop nema dusu koju je imao, postao je parada fenseraja (da se ne ponavljam vise)!!!
Nisam skijala po Evropi (jos) tako da nemam ta iskustva, ali Jahorina ima duh sto je Kop pogubiooooo!!!

minjon81

Quote from: zaharije on 02 December, 2010, 12:23:59
Quote from: lega on 02 December, 2010, 09:52:03
Smestaj sam uplatio u kragujevackom odmaralistu i to najskuplju varijantu. Moze da se uplati i malo jeftinije al su sobe losije i zajednicki je wc. U rtnju nikad nisam spavao ali su im cene  skoro iste.

a ¹to se zove kragujevaèko odmarali¹te? jel to na kopu?

Jeste na Kopu, i to je poprilicno na lepom mestu... Mada ne mozes skijama direktno na stazu odatle!!!
A zove se Kragujevacko zato sto je vlasnik odmaralista valjda grad Kragujevac, pa to koriste skole, radne organizacije i dr iz kragujevca...