• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pomoc sa skijama. Hvala unaprijed...

Started by trueblue, 06 December, 2012, 22:46:05

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trueblue

Poz svima ljubiteljima skijanja i Jahorine....
Imam jedno pitanje vezano za skije, prvo da kazem da sam prosjecan skijas... mozda mrvicu ispo prosjeka heh... a dobio sam skije DYNASTAR Legend koje su FreeRide ili kako vec ono malo su sire nego "obicne".... pa ako mi neko ukratko moze reci... o koristenju istih na jahorini.. prednosti i mane... koja je razlika izmedju carving i ovih freeride... da li da ih koristim ili da nadjem kakve polovnjake... "obicne"

unaprijed hvala

veliki poz


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dragi crni zaharije sta ti napisa covjek mora zavrsit fakultet da bi ovo prostudirao oko skija i nekog radijusa... a de mi reci koje ulje koristis za skije castrol ili  neko inino  (:smijeh:

Nichifor

Quote from: harison on 06 December, 2012, 23:48:35
dragi crni zaharije sta ti napisa covjek mora zavrsit fakultet da bi ovo prostudirao oko skija i nekog radijusa... a de mi reci koje ulje koristis za skije castrol ili  neko inino  (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

da vozi bord bilo bi lako objasniti, ovako, to je neuka regge

Big_DANE

Quote from: harison on 06 December, 2012, 23:48:35
dragi crni zaharije sta ti napisa covjek mora zavrsit fakultet da bi ovo prostudirao oko skija i nekog radijusa... a de mi reci koje ulje koristis za skije castrol ili  neko inino  (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ma ma nista skije, prvo ulje poslusaj me valjda ja znam i ako sam border :P jer ti radijus nece radit bez ulja, to ce ti sad opet dragi nas crni zaharije objasniti sta je radijus i kakve on dvotaktol motore ima a za dvotaktolca ti treba ulje


mijat

nisam ni znao da je zaharije postao takav struènjak  WTF ja imam neke skije sa radijusom 11 metara, ne znam dal su dobre? pomagaj zaharije

trueblue

e hvala na odgovorima ne znam koji mi je vise pomogo....  :) ako se polomim vama na dusu ide...  :))

Sema

Dynastar Legend, bilo da se radi o sirini skije od 85mm ili 94mm nije skija za tebe odnosno za naprednije pocetnike. To je takozvana midfat skija predvidjena za one koji vole skijati na stazi i van nje. Kratko receno za napredne skijase. Tako da ako jos uvijek radis na unapredjivanju tehnike mijenjaj ovu skiju za nesto drugo.

trueblue

hvala... naso sam vec neku alternativu.... hoce li ko kupiti dynastar legend??? :D

Sema

Quote from: trueblue on 07 December, 2012, 21:14:55
hvala... naso sam vec neku alternativu.... hoce li ko kupiti dynastar legend??? :D
(Y) (Y) (Y)

hallo

Quote from: trueblue on 07 December, 2012, 21:14:55
hvala... naso sam vec neku alternativu.... hoce li ko kupiti dynastar legend??? :D
daj dimenzije i tacnu oznaku modela .... nacemo ti kupca...i da..koliko ti ti cca cenis?
Poz
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!