• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

oprema na snizenju

Started by vucko, 19 January, 2010, 15:52:03

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vucko


u potrazi za nekom opremom,tacnije u pitanju su ski hlace i jakna,naisao sam na prihvatljivu cijenu i dobar izbor iste. :bravo::(
e sad mogu da nabrojim sta sve ima,tipa COLMAR,ICE PEAK,NORTHLAND,I KAO PRAVOIZNENADJENJE STO SAM NA KRAJU IZABRAO NORD BLANC !!!! :bravo::(

OPREMA PO EXTRA CIJENI,TAKODJER PAZARIO I NOVU SCOT-ovu KACIGU. RADNJA U CENTRU SARAJEVA SPORT LIFE TACNIJE ISPOD TRZNICE MARKALE.

NECETE SE POKAJATI. s:nij)

skiDeki

Vule dobro dosao, samo si promasio temu. O ski opremi pisi uhttp://www.jahorina.org/forum/index.php?board=11.0
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

vrijedi pogledati, hvala!!!  :bravo::(

skiDeki

Hare slikaj pa postavi da uporedimo sa cenama  u Novom Sadu.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

ok vidjet cu to sutra da odradim ako ne budem imao sta u planu sta te zanima da slikam cjenu ili materijal
 

skiDeki

Ako mozes uhvati sve, ako ne posebno jedno, posebno drugo.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vucko

Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 17:34:51
Vule dobro dosao, samo si promasio temu. O ski opremi pisi uhttp://www.jahorina.org/forum/index.php?board=11.0

e hvala,a znas kako je kad si novi,uvijek nesto fulas...sorry,ali eto da vam dam informaciju. ok?!

cr:)

Big_DANE

Quote from: vucko on 20 January, 2010, 11:18:31
Quote from: skiDeki on 19 January, 2010, 17:34:51
Vule dobro dosao, samo si promasio temu. O ski opremi pisi uhttp://www.jahorina.org/forum/index.php?board=11.0
e hvala,a znas kako je kad si novi,uvijek nesto fulas...sorry,ali eto da vam dam informaciju. ok?!  cr:)

Nemas problema....sad je to sredjeno...samo stancaj INFO!! PozZZ

skiDeki

Svaka informacija je ovde dobrodosla!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

01xxx01

ko je iz Sarajeva? tj. ko se snalzi dobro po Sarajevu?
moje lokacije za dobre dealove za opremu:

1. VF Korea na Pofalicima - ima unutra, pored DM-a sportska radnja koja dobija Quicksilver, Roxy i O'Neil stvari, tj. to samo i prodaju. cijene su malo nize nego u okruzenju, ali svako malo stave popuste i moze super stvari da se uzmejeftino. kome cijene nisu problem taj moze ODLICNO da se obuce - super su im stvari. elem, drze i skije, bordove, pancerice i ostale stvari, pravo povoljno. momak mi je (tj sebi) uzeo pancerice Headove pred NG za 170ak KM, odlicne. bordova je bilo samo manjih, moja visina i nize (ja sam 173), a skija je bilo milion - Fisher, Atomic, Head itd - cijene i jednih i drugih su od 150 KM nagore. e, ovo je bilo prije mjesec dana - ne znam sta je ostalo na toj rasprodaji, ali ja stalno nesto nedjem kad odem. imaju i ostale sitnice - stapove, kacige, fleece-ove, buce, kape, gace, he he, ma sve sto vam padne na pamet! No. 1!!!
2. kod Pozorista ima radnja - kao outlet nekakav, ali je samo pola radnje cool a u drugom dijelu je smece. e, cim se udje pa desno su skijaska odjeca i sitnice - moze da se nadje simpa stvari. vidjela sam zadnji put neke simpa ruksake, Roxy fleece rolke su bile npr 30 KM i bile su nekakve muske jakne na snizenju. kad se sidje dolje u podrum, odmah do stepenica su jakne i hlace. uglavnom muske, i ima super izbor stvari s tim da je vecina iz nekog razloga M - ja sam gledala hlace velicine XL (za momka, ne za sebe, he he he) i nije nista bilo, ali sma se jedva odvojila od zelenih i narandzastih - sve su Quicksilver i O'Neill a cijene su im bile stotinjak KM (i jakne su tu negdje). znaci mala radnja, krajnje neupadljiva, ali give it a chance i moze svasta da se nadje dobro!
3. VF na Stupu (nisam sigurna jel' se zove Intersport ili Starsport) ima nestp opreme, ali sam bila sinoc i vecinu su rasprodali. HOWEVER, ostalo im je manjih skija, cijene su izmedju 150-200 KM, i imaju varijantu da mogu stvari da se uzmu na rate, bez kamata, 12 mjeseci, ko ima Unicredit Visa karticu. ja nauzimala svasta prosle godine! e, kad smo kod Vise, radnja odmah pored te sportske (na spratu su obe, ova prva je pored Bata obuce, a ova druga do restorana), mislim da se zove GSM ili GMS, isto daje robu na taj fazon. ovaj moj se zagledao u neke Headove skije, sjecam se samo da su oko 800 KM, ali je popust na svu robu od 10%, plus ako se uzmu na rate to je prilicno bezosjetno kad se podijeli na 12. naravno nije im sve tako skupo, a ima hrpa skija - bar je bilo sinoc!

eto, ugodan shopping i pozdrav iz kancelarije!
police:(

vucko

Quote from: harison on 19 January, 2010, 21:12:13
vrijedi pogledati, hvala!!!  :bravo::(

ok,svakako vrijedi pogledati

sto se tice materijala,klasika teratex laminated core od 10.000 i 15.000,a cijena, pa recimo da sam za komplet ski opremu ( jakna,hlace,termo ves) platio cca 250 km.

vucko

misli da je sada pravo vrijeme da se ponovimo ;-)))

radnja je extra ;))

vucko

Sport Life
Robna kuca Ferhadija (zgrada Svjetlosti)
tel: +387 33 559 565, +387 33 559 526

devil:(

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

01xxx01

e gledala sam i ja bordove u Avazu - snizenje je i nije im puno ostalo, manji su 200 KM, a ima samo par vecih i kostaju oko 500 KM! Sve je Atomic.