• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

APRES SKI na Jahorinski nacin - JANJE, RAKIJA i DRUZENJE

Started by vip-jahorina, 20 January, 2010, 22:54:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

DarkoN

jos ih nema sa slikama, a cisto sumnjam da cemo ista vidjeti prije ujutru. ono je gore vec sve raja ispod stola  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ejj darkon ...a zato nisi dosao imao si nocenje ovdje :( a jojjjj slavlje pravoooo

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

odo ja sada vamo su lola,deki,bojan,lola,sefica,snjeza i svi ostali koga sam zaboravio nek mi ne zamjere ....

DarkoN

Quote from: harison on 29 January, 2010, 20:06:16
Ejj darkon ...a zato nisi dosao imao si nocenje ovdje :( a jojjjj slavlje pravoooo
moj hare zato sto sam jos uvijek na jebenom poslu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

hare ima li kakvih slika, izvjestaja ili se sjecas samo nekih stvari(tvoj potpis) i to kroz maglu?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

niko

EKIPA OD SINOÆ BOLUJE, NIKO SE NE JAVLJA, NEMA SLIÈICA ......  sleep:( sleep:( sleep:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naravno da se sjecam  ::) sada ce slikice biti u galeriji pa saljem link....a za POTPIS pitaj BRERU kada dodje na forum   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Boki i ja bolujemo kod Ace uz pivo i klopu, ima slika od sinoc samo trba da postavimo ;)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

jojo

Quote from: skiDeki on 30 January, 2010, 12:59:40
Boki i ja bolujemo kod Ace uz pivo i klopu, ima slika od sinoc samo trba da postavimo ;)
kada ce biti tih slika i gde mogu da se nadju???                                                                                                                                                                             

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

VIP APRES PARTY nesto slikica..


S lijeva na desno : harison, skideki, zbrurkos, BOJAN-BG, prijatelj, marko3010




bit ce jos idem u royal

DarkoN

ma ja u royal na jednu kajsiju pa ce biti jos slika. nemoze hare dok ne pokvasi grlo nista da uradi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

mozda su neke hmmmmmmmmmmmmmm....... slike  :-X  :P  devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo mene opet....

S lijeve OPET: moja malecka, harison, (sto cuci) BRERA, pored mene SkiDeki, Sefica :d prava VIP RAJA




BOJAN-BG


Lola,harison,VIP

01xxx01