• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

APRES SKI na Jahorinski nacin - JANJE, RAKIJA i DRUZENJE

Started by vip-jahorina, 20 January, 2010, 22:54:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DJ AmmAre0n

http://www.gss-sarajevo.com/

BOJAN-BG

Quote from: harison on 02 February, 2010, 01:20:46
kajsijevaca je nista, kakva je bila Dekijeva jabukovaca ako grijesim deki ispravi me, slovenka mi zabranila rakiju tako da sam sad nulo o rakiji sve zaboravio  (:smijeh: (:smijeh:
VIDELI SMO MI SUTRADAN U ROJALU SVE TO STROGO SI SE PRIDRZAVAO RAKIJA NI ZA ZIVU GLAVU  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:


zburkos

Evo spustih se i ja do Sarajeva, pa da se javim.......
Ono je najbolji dernek bio na Jahorini u ovoj sezoni, tolko raje i forumasa na jednom mjestu....... bilo je prekrasno... i trebalo bi ovo da postane tradicija i da usvojimo i brerin predlog i da pravimo takmicenja:))))))
O tome kolko smo vina domace i pive popili suvisno je i govorit ;D
Puno pozdrava za Vipa, Breru, ski-dekija, Boijana Lolu, a poseban pozdrav za naseg novog slovenackog zeta :bravo::(
Sto rece vip ko bude gledo na RTRS-u snimaki sa derneka nek se ne smije jer se ni ja ne sjecam sta sam pricao.....

brera


skiDeki

Quote from: zburkos on 02 February, 2010, 15:03:32
Evo spustih se i ja do Sarajeva, pa da se javim.......
Ono je najbolji dernek bio na Jahorini u ovoj sezoni, tolko raje i forumasa na jednom mjestu....... bilo je prekrasno... i trebalo bi ovo da postane tradicija i da usvojimo i brerin predlog i da pravimo takmicenja:))))))
O tome kolko smo vina domace i pive popili suvisno je i govorit ;D
Puno pozdrava za Vipa, Breru, ski-dekija, Boijana Lolu, a poseban pozdrav za naseg novog slovenackog zeta :bravo::(
Sto rece vip ko bude gledo na RTRS-u snimaki sa derneka nek se ne smije jer se ni ja ne sjecam sta sam pricao.....
Hvala, pozdrav i za tebe, bila mi je cast upoznati te :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Kao totalni dokaz da smo ludi, u nadolazecu subotu u 12.00 h pravimo mali dernek kod ace u rajskoj dolini.
Nasli smo sponzora za rostilj, mesara Neric, vino nam sponzorise jedna slovenska vinarija(ne znam sad ime).
Sve u organizaciji Ace i vipa. Naravno sve je besplatno dok ima, svi su dobrodosli, forumasi pogotovo.
Head, cos, ce biti tu, a predpostavljam i ixiæ, darkon, naravno deki ....

Sve ce snimati RTRS kao i OSM televizija.
Sve je planirano kao mala degustacija u pauzi od skijanja.
Kad sjednem za komp, objabit cu to u jovoj temi ...

Moramo razmisliti kako da nazovemo tu pricu...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

O uuuu to ce biti odlicno nista onda u subotu na visinske pripreme kod Ace :D  :bravo::( jojjj moze li sa mnom i slovenka vipe  ideea:(  (:smijeh:

Zburkos moja legendo, takodje mi je bilo drago upoznati vrhunskog covjeka kao sto si ti nema sta pravi si svaka cast,,,, nadam se da se ne ljutis ali mi je ipak bilo draze sto sam upoznao slovenku i svog TASTA (punca) ili kako vec slovenci kazu  (:smijeh:  vidimo se mi dok sam jos u BiH kad odem u SLO onda ces moci doci kod mene i pozvat cemo breru da se druzimo sa flasom Gorkog lista ....meni sokic i koje pivce znas zasto  police:(  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 03 February, 2010, 01:06:51
Kao totalni dokaz da smo ludi, u nadolazecu subotu u 12.00 h pravimo mali dernek kod ace u rajskoj dolini.
Nasli smo sponzora za rostilj, mesara Neric, vino nam sponzorise jedna slovenska vinarija(ne znam sad ime).
Sve u organizaciji Ace i vipa. Naravno sve je besplatno dok ima, svi su dobrodosli, forumasi pogotovo.
Head, cos, ce biti tu, a predpostavljam i ixiæ, darkon, naravno deki ....

Sve ce snimati RTRS kao i OSM televizija.
Sve je planirano kao mala degustacija u pauzi od skijanja.
Kad sjednem za komp, objabit cu to u jovoj temi ...

Moramo razmisliti kako da nazovemo tu pricu...
Jos jedna pozitivna vest sa Jahorine koja me je obradovala :bravo::( :bravo::( Naravno da stizem u subotu, javim se cim dodjem 8)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 03 February, 2010, 01:06:51
Kao totalni dokaz da smo ludi, u nadolazecu subotu u 12.00 h pravimo mali dernek kod ace u rajskoj dolini.
Nasli smo sponzora za rostilj, mesara Neric, vino nam sponzorise jedna slovenska vinarija(ne znam sad ime).
Sve u organizaciji Ace i vipa. Naravno sve je besplatno dok ima, svi su dobrodosli, forumasi pogotovo.
Head, cos, ce biti tu, a predpostavljam i ixiæ, darkon, naravno deki ....

Sve ce snimati RTRS kao i OSM televizija.
Sve je planirano kao mala degustacija u pauzi od skijanja.
Kad sjednem za komp, objabit cu to u jovoj temi ...

Moramo razmisliti kako da nazovemo tu pricu...
a bre vip opet si me bacio u razmisljanje da dodjem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: vi ste totalno otkaceni

DarkoN

nadam se da dolazim, bilo bi neozbiljno sa moje strane da propustim i to okupljanje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: vip-jahorina on 03 February, 2010, 01:06:51
Kao totalni dokaz da smo ludi, u nadolazecu subotu u 12.00 h pravimo mali dernek kod ace u rajskoj dolini.
Nasli smo sponzora za rostilj, mesara Neric, vino nam sponzorise jedna slovenska vinarija(ne znam sad ime).
Sve u organizaciji Ace i vipa. Naravno sve je besplatno dok ima, svi su dobrodosli, forumasi pogotovo.
Head, cos, ce biti tu, a predpostavljam i ixiæ, darkon, naravno deki ....
Sve ce snimati RTRS kao i OSM televizija.
Sve je planirano kao mala degustacija u pauzi od skijanja.
Kad sjednem za komp, objabit cu to u jovoj temi ...
Moramo razmisliti kako da nazovemo tu pricu...

uuuuuuuuuuuu, cool! ako ne bude radna subota (a vidis sta se radi od policije ovih dana, hm!), dobro zvuci!
hug:(

DarkoN, stvarno si neozbiljan!  devil:(

DarkoN

marija da li si ti gore u subotu? ja danas nisam otisao na skijanje zbog subote.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

ma nista nije to previse, nego nam se ponudila mogucnost, pa hajde da je iskoristimo, da se jos malo prodruzimo.
ocemo nazvati sastanak u subotu APRES PAUZA ? ideea:(