• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

APRES SKI na Jahorinski nacin - JANJE, RAKIJA i DRUZENJE

Started by vip-jahorina, 20 January, 2010, 22:54:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

01xxx01


Tomba s

Dobre bome dobre.
Nemci su uvek inovativni .
I pomalo blentavi
Vrlo dobro 5

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

uuu majko moja, ja tek sad vidjeh ovo  :bravo::( mozel se kako zabranit ova tema za Sloveniju, ne mogu nista napisati jer ce me iztuci ovo dvoje iz Slovenije  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
Da ne vide oni  :P ....jel im trebao neko da vuce sanke  :o (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: mislim curama, deckima ce vuci Deki i Darkon hahah

brera

Quote from: harison on 24 February, 2010, 18:14:28
uuu majko moja, ja tek sad vidjeh ovo  :bravo::( mozel se kako zabranit ova tema za Sloveniju, ne mogu nista napisati jer ce me iztuci ovo dvoje iz Slovenije  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
Da ne vide oni  :P ....jel im trebao neko da vuce sanke  :o (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: mislim curama, deckima ce vuci Deki i Darkon hahah
H  A  R  E ! ! ! !  3:( 3:( 3:( 3:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

QuoteH  A  R  E ! ! ! !  3:( 3:( 3:( 3:(


Hiiiiiiiiiiiii

M  O  L  I  M !!!  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(  (sweat) (sweat) (sweat)  ;(( ;(( ;(( ;(( ;((


DarkoN

Quote from: harison on 24 February, 2010, 18:14:28
uuu majko moja, ja tek sad vidjeh ovo  :bravo::( mozel se kako zabranit ova tema za Sloveniju, ne mogu nista napisati jer ce me iztuci ovo dvoje iz Slovenije  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

P.S.
Da ne vide oni  :P ....jel im trebao neko da vuce sanke  :o (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: mislim curama, deckima ce vuci Deki i Darkon hahah

box box box box box box
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

tako je brera, ako se sad opusti gotovo je. samo nemoj da mu das cokoladno, prejako mu je. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...


brera

Quote from: DarkoN on 24 February, 2010, 18:24:10
tako je brera, ako se sad opusti gotovo je. samo nemoj da mu das cokoladno, prejako mu je. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ne, ne, ni 3,6 ni 1,6 za njega samo ono 0,5 masnoèe. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

DarkoN

Quote from: brera on 24 February, 2010, 18:26:00
Quote from: DarkoN on 24 February, 2010, 18:24:10
tako je brera, ako se sad opusti gotovo je. samo nemoj da mu das cokoladno, prejako mu je. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ne, ne, ni 3,6 ni 1,6 za njega samo ono 0,5 masnoèe. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Da vi znate odakle mlijeko dolazi i vi biste ga pili  ludzatobom:((


Opet ja.....daj zabranite ovu temu Slovniji  (:smijeh: (:smijeh:
cisto alpsko, sa alpskih skijalista  3:(

DarkoN

Quote from: harison on 24 February, 2010, 18:30:40
Da vi znate odakle mlijeko dolazi i vi biste ga pili  ludzatobom:((


Opet ja.....daj zabranite ovu temu Slovniji  (:smijeh: (:smijeh:
ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( hocu i ja mlijeka !!!
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: harison on 24 February, 2010, 18:30:40
Da vi znate odakle mlijeko dolazi i vi biste ga pili  ludzatobom:((


Opet ja.....daj zabranite ovu temu Slovniji  (:smijeh: (:smijeh:
cisto alpsko, sa alpskih skijalista  3:(
Pasma lisasta LIZA. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

MUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!  DAJ MLEKA ODMA!!!!!!!!!