• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Gdje hodaju forumasi kad zavrsi ski-sezona

Started by 01xxx01, 28 March, 2010, 18:08:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Big_DANE

Vidju vidju Exit-ovaca :P  Konacno sam odustao od Exit-a....dosadno i necu da me deru vise...previse je! Ako budem radio da ja njih oderem...onda se vidimo! :)

loop

allways stand sideways!

vip-jahorina

i ja bi rado na exit  ludzatobom:(( ali no time
ali zato, sto poslovno sto onako, malo sam bio u HR, SLO i zavrsio u TRSTU ... samo se cuo sa brerom (na zalost), popricao sa par prijtelja koji su uz to veliki prijatelji i stalni gosti (ako se mogu tako nazvati) jahorine.
evo koje slike, a moja putovanja idu dalje..... za sada malo jahorine, pa onda ....

1. SPA resort u Novom Vinodolskom (rekose mi da je najveci u na ovim prostorima)
2. Negdje u Ljubljani
3. Ljubljana
4. Trst


Bojan NS


vip-jahorina


zburkos

evo da i ja kazem kako se provodi vrjeme do naredne ski-sezone.....

-Ekonomijada Jahorina sredina maja
-posjeta sa tour operaterima iz regiona Blagaju, Stocu i Trebinju
-Italija, Francuska, Spanija i krstarenje mediteranom
-Sumadija
i oaza mira moje najljepse Vrelo Bosne i lagane pripreme za predstojecu sezonu gdje ce nam gosti ostati zabezeknuti kad vide sta smo im spremili 8)
Kad se sve obidje ide par slicica.........
pozdrav raja....

minjon81

Posto sam se vratila sa prvomajske ture UPOZNAJ BIH DA BI JE VISE VOLEO rekoh da podelim sa vama koliko sam se fenomenalno provela...
Hercegovina je prelepa... Odusevljena sam potpuno...
Evo malo slicica!!!
Mada je ovo sve moglo da bude i u temi Sta treba obici u BiH

1. Bjelasnica koja je jos uvek pod snegom
2. Tjentiste

[prilog je obrisao administrator]

[prilog je obrisao administrator]

minjon81

Trebinje - definitivno najlepsi grad na prostorima ex Yu (bar od onoga sto sam ja videla)

3. Panorama Trebinja sa brda gde je crkva Hercegovacke Gracanice u kojoj se nalayi grob Jovana Ducica
4. Hotel Platan - centar Trebinja

minjon81

Pa kad smo kod Trebinja, bzvz je ne skoknuti do Dubrovnika i popiti kaficu na Stradunu...

5. Panorama Dubrovnika
6. Most Franje Tudjmana

minjon81

Mostar (cak sam gledala i lika koji skace u reku sa mosta...)

7. Most u Mostaru


I naravno Sarajevo... Potpuno grad sa energijom istoka i zapada!!! Takav kulturoloski mix se moze retko gde videti i osetiti!!!

8. Vrelo Bosne - bravo za cistocu i uredjenost!!!

minjon81

9. Bascarsija
10. Cesma na kojoj se treba napiti vode...
11. I naravno ritual ispijanja kafe

BOJAN-BG

i u ovoj celoj prici samo tvoja jedna slika a gde su ostale sa poziranjem itd...  ;)

minjon81

Quote from: BOJAN-BG on 03 May, 2010, 22:00:32
i u ovoj celoj prici samo tvoja jedna slika a gde su ostale sa poziranjem itd...  ;)

Pa nisam ja VIP da poziram...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Tacnije ima ih dve!!!  ludzatobom:((

BOJAN-BG

ova prva mi se svidja a na ovoj drugoj se slabo prepoznajes,daj neku u punoj velicini