• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

GoPro HERO cam

Started by Nichifor, 22 January, 2011, 22:07:33

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor


loop

goPro HD hero, DropIN Split, 2399kn iliti oko 320€ (to je sni¾eno 10% na gotovinu),  (u Zagrebu ima u ex3me shop, po istim uvjetima jer je vlasnik dropIN-a)

sad treba na snijeg otiæ  ole


allways stand sideways!

Nichifor


loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sta ti je ba 320€ .... nadjes brate u Njemackoj 150€ polovno extra GO PRO se tesko kvari tako da neces pogrjesit i ako ju polovnu uzmes....ja mogu za tu kameru jos jednu dasku kupit  ;D

loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

eh ti bas htio ...  devil:( .. heheh
ma dobra je i ova 960 opet nije full HD ali ima HD-a pogotovo kad je suncano pa kontrast bjelo-plavo slika da gori evo jedan klip sa tom kamerom ali kad je bas pravo dobro vrijeme

http://www.youtube.com/watch?v=DknU90Wjw7E

jos cuo sam da ima u sebi ugradjen neki stabilizator slike da se ne ljulja kao na obicnom aparatu... i da GA JE ZAKON IMATI U D®EPU hahahaha

loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


loop

allways stand sideways!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

da da nekako mi se cini da su ovom klipu ipak reklamne kamere..gledaj gdje su ih sve pokacili po 2 na jednog covjeka...prava reklama  ideea:( al odlican fazon

P.S.
Za editovanja se ubilo milion kadrova  ludzatobom:((

Nichifor

aj kad sam se zalijepio veæ. koja je razlika izmeðu gopro hd hero i ove hero 960. vidim na ebay nova 199 evra. ova 960.


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja mislim da je razlika u tome sto ovaj ima vise frejmova i slika je ko mlijeko i video mozes usporit u totalni slow motion..a ova ima manje i malo nije bas bistra kao sto inace zna biti FULL HD ...a dodatna oprema i ostali djelovi su ti isti jos ne znam da li je memoriska kartica malo veca jer opet jaca kvaliteta trazi vise memorije


ustvari po mom nekom vidjenju NEMA PUNO RAZLIKE za ovo sto je za nase potrebe taman je ova 960 GORI