• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini pred otvorenje sezone 2016/2017

Started by vip-jahorina, 03 November, 2016, 12:41:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ninodragoljub


vip-jahorina

Slazem se,
Ali ovo je njegova 3. ostavka i  ovaj put je prihvacena.

Banja Luka ga nije podrzavala, jer im sesuprotstavio, a dosao je kao njihova opcija.





Radiohead

Svaki put kad odem i pogledam ove zirafe za osnjezavanje stanem i razmisljam jedno pola satra ispod. Dakle zirafa sa visine 4-5m prsce i rasipa u krugu 30m vjestacki snijeg. Pa mislim da bi trebala raditi jedno 2 mjseca tako da da napravi hrpu koju bi ratrak razvukao 50m....Ili sam nesto propustio  ideea:(

Stale

ako je sezonska 180 eura ne ocekujem uslove kao u centrima gdje je sezonska 1000 eura

tkanton

Quote from: Stale on 08 December, 2016, 09:45:41
ako je sezonska 180 eura ne ocekujem uslove kao u centrima gdje je sezonska 1000 eura
Sezonska na sljemenu 1000 KN to je oko 125 €

Usput da pitam, mada nije tema za ovo al eto jbg.

Jeli neko od vas reci cu rekreativnih skijasa imo operaciju meniskusa, tacnije izvadjeno je 2/3 medijalnog meniska, pa da je posle tog zahvata ponovo stao na skije



4you

frizirani podaci da bi spasili hotel i dokazali kako mo¾e da opstane....

Sinke

Quote from: Radiohead on 08 December, 2016, 09:42:22
Svaki put kad odem i pogledam ove zirafe za osnjezavanje stanem i razmisljam jedno pola satra ispod. Dakle zirafa sa visine 4-5m prsce i rasipa u krugu 30m vjestacki snijeg. Pa mislim da bi trebala raditi jedno 2 mjseca tako da da napravi hrpu koju bi ratrak razvukao 50m....Ili sam nesto propustio  ideea:(
Propustio si, baci pogled na stazu koju su osne¾ile ¾irafe, na njoj se skija, praktièno bez prirodnog snega:
http://www.skijalistasrbije.rs/1kop.php?pic=MaliKaraman1

Osne¾avanje nije samo jezero ili top ili ¾irafa, veæ sistem, od projektovanja preko instalacije, do implementacije ...

HeAd

Ravna gora od subote pocinje s radom. Pa cak i nocno skijanje.. anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4