• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Magla...

Started by peroo, 13 December, 2009, 13:09:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

peroo


vip-jahorina

veoma cesto, planina je ovo. nevrijeme, snijeg, mecave, vjetrovi ... dobrodosao nam  cr:)

Bojan NS


peroo

a joooj... pa valjda se neæe dogoditi da me potrefi 7 dana bez skijanja od 2-9.1...
:-(

Bojan NS

Ma skija se i po magli - nije ona odluèujuæi faktor - veæ sneg - tako da bi ti to trebala biti osnovna briga. A kad ima snega i sunca, a temperatura u blagom minusu - e to je onda u¾ivancija!

Big_DANE

MOZE BITI OVAKO >




ILI OVAKO >



skiDeki

Jahorina je cudo! Pogledaj dole magla i oblaci a gore sunce :) :)

[prilog je obrisao administrator]
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

peroo


skiDeki

Ma sta ti je, kad uletis u sumu i razbijes se nema veze jer niko ne vidi od magle(da si se razbio)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

peroo


odad


bogdanovicbl

Zna li neko kada je najbolje doba za skijati na Jahorini? Januar, Februar ili Mart? Ako je recimo prosjeèna godina.
Mislim pri tome na stanje na stazama, maglu, vjetar i sl.
Oni koji borave du¾e na Jahorini, ili stanuju i sl., vjerovatno znaju ove stvari samo je pitanje da li æe reæi?  ;)

HeAd

Februar meni licno....dan duzi a minus tako da staza drzi i tvrda je bas kako volim :bravo::(

Mart je isto cool...al zna otici u plus i snjeg bude gnjecav....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Mislim da je najbolje od 15-20.februara do 10.marta.....mislim da se moze probrati desetak dana u januaru....

zver

Vec 5. godinu dolazim na jahorinu krajem ozujka (marta) i svake godine je suncano bez magle a ima brdo snijega, na vrhu oko -4, a na dnu oko -1, gotovo savrseno a??!!!   :D . To je moje osobno petogodisnje iskustvo tako da bi svima preporucio da dolaze u ozujku (martu). Nadam se da ce me i ove godine posluziti vrijeme kao i proslih. A sad je na vama da odlucite...  ski 4 life  3:(