• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: anamina on 09 February, 2012, 11:58:33
moze li mi neko reci gde najjeftinije mogu iznajmiti kompletnu ski opremu za rekreativca, dolazim u subotu na Jahorinu pa me interesuju cene.
Hvala unapred.... ::)

zavisi gdje budes smjestena.... moja preporuka ako si na Poljicama onda ski rental Kristal radnici su za 10 pomoci ce vam u svemu nalazi se odmah pored cafica VUK ne mozete fuliti s parkinga samo ravno....na Ogorjelici najblizi vam je ski-rental Javor nalazi se u sklopu hotela pored puta........ komplet iznajmljivanje pancerice-skije-stapovi je 10€ (20KM)

anamina

Hvala puno na informacijama, ja cu biti na satoru pa cu tu negde gledati da iznajmim...

IgorP

U kom hotelu se moze koristiti bazen i koja je cena koriscenja?

Filipino

Mozes u Bistrici za 5 ili 10 KM ili u Vucku za 20 € sve kompletno sa  saunom

vip-jahorina

mala ispravka, u Vucku postoji samo SPA bez bazena. Zato imas u Boardu sve.

Alexres86

Kada se zvanicno zavrsava sezona? odnosno ako ima nega da li ima skijanja krajem marta npr. ili pocetkom aprila? Da li rade zicare?

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hotel Bord ima extra a jeftin bazen i blizu je Poljica.... dok Hotel Bistrica je bliza Ogorjelici a bazen je za sve i svasta  :bravo::( :bravo::(

Alexres86

Kada se zvanicno zavrsava sezona? odnosno ako ima snega da li ima skijanja krajem marta npr. ili pocetkom aprila? Da li tada rade zicare? Trebali smo juce da dodjemo ali imali smo zdravstvenih problema...pa me interesuje za kada najkasnije se moze odloziti dolazak?

Milos CTS

kad ima snega vozi se i za 1. maj

Deni


Milos CTS

tu je prokrcena suma prosle godine u planu je bila staza za pocetnike valjda, a stoji jer nema zice koja bi vukla

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Evo malo da ti pomognem, procitaj ovdje sta sve ima o toj stazi pa ce ti biti jasno :D
http://www.vip-jahorina.org/28-blog-Sta-se-desava-na-Jahorini-pred-pocetak-sezone.html

val mesdi


Radiohead

Phhh, zadnjih godina uopce nema guzve, mozda jedino malo vise vikendom kad dolaze lokalci (kao npr ja :)) i oko nove godine...
Po meni najbolje skijanje zadnje 3-4 godine je bilo u martu

mijat