• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

nerviraju me ovi sa prognozama, èas 46 cantima èas ...  X(


MilanP

Ma ne znaju ni oni sta pisu :DD, sutra ce jos reci da nece ni padati  ;((

bnbg

Ovo su gotovo sigurne ozbiljne padavine. Dolazi oblacnost i zahladjenje na ovaj topao vazduh, pa kad se to ukrsti eto snega sigurno. Ne zna se sa sigurnoscu koliko ce pasti ali svi znamo kad pocne ozbiljno da gruva da na Jahorini moze da za noc padne pola metra, ovde se najavljuje par dana padanje tako da ocekujmo 1 METAR.

jednostavan41

sretan praznik svima koji slave.....forumasima zelim mnogo bjeline(mislio sam na snijeg naravno) (PIVA)
da znam - znao bi



jovan101

Daj bo¾e kako su krenuli skidati ovaj snjeg da i koliko padne...... X( X( X( X( X(

Korisnik

Jedino što je konstantno to je minus, večeras topove pun pogon!!!

suncica


JAHORINA13

Quote from: jovan101 on 24 December, 2014, 17:18:41
Ljudi zna li iko hoceli pustati Pracu u subotu
Kako sam procitala neki dan Sokolovic je najavio ako im ostanu pogodne temperature da nastave sa pravljenjem vjestaka planirali su da za vikend puste pracu.Pozdrav svima na forumu i snjeznu sezonu sa  puno snijega i bez vjetra

JAHORINA13


jovan101

Makar i nepustili Pracu ja sam sutra gore anan anan anan

HeAd

Hoce li moci topovi raditi na -15c ili ce im biti prehladno?   (:smijeh: Sta se Termag stisnuo mogao je kupitu 5 topova i pokritu dio bar koji tanjir vozi na poljicama...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

jovan101

 :bravo::( :bravo:: :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Quote from: HeAd on 25 December, 2014, 20:35:13
Hoce li moci topovi raditi na -15c ili ce im biti prehladno?   (:smijeh: Sta se Termag stisnuo mogao je kupitu 5 topova i pokritu dio bar koji tanjir vozi na poljicama...