• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pripreme za nadolazecu sezonu 2017/18

Started by Filipino, 05 September, 2017, 16:25:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Treba stvari gledati sa pozitivne strane, na Jahorini ove godine nece biti guzve to je sigurno, mozemo i to shvatiti kao plus nove uprave kad budu rezimirali sezonu

IggyPop

Pa brate jednostavno poslije ove odluke jasno je gdje ce vecina skijati. Sad je li njima isplativo ili ne to mene ko korisnika apsolutno ne intetesuje. Ovo je udar na Jahorinu zesci.

Ime

Veci problem od cijene je sto na Bjelasnici nista nije zavrseno i sto korpe jos nisu ni postavljene na 6-sjed, vec stoje na parkingu. Dakle, na Bjelasnici ce biti jeftinije karte nego na Jahorini, ali je pitanje hoce li biti sezone, jer ni 6-sjed ni 4-sjed nisu zavrseni, niti su obavljena testiranja zica i vjestackog snijega. S druge strane, na Jahorini je karta skuplja, ali barem ce 6-guzi biti u funkciji, ali su staze totalno izrovane i pune kamenja. Lud zbunjenog...

Denis i Jan


mijat




taraba

Gotovo da covjek zaboravi da su ove cijene karata  ( sezonskih , ali na neki nacin i svih ostalih ) ponudjene za 120 dana skijanja i da veze od 15 novembra , koji je vec davno prosao.
Kad ce nabrati tih 120 dana , da ne govorimo o sest mjeseci koliko je disapisa u par navrata spominjao da ce (mu) trajati sezona.
Dakle sva prica je bila samo  bacanje prasine u oci i preuzimanje VELIKOG RIZIKA. Sada se vec vidi da su te cijene trebale da finansiraju ove radove koje su planirali ili  izveli , ali ne do kraja.
Vec je veoma velika opasnost za OC da ce i ove sezone ici duboku u bulu. Mogu se nadati samo dobrom snijegu, koji bi mogao ublaziti minus , ali to je slaba nada.
Sve u svemu slazem se sa nekim ko je prognozirao manju guzvu ove sezone na Jahorini.

zum

svasta se cuje po kuloarima na Palama...
Opet su nas bacili u rupu izmedju stranackih prepucavanja  X(
Ocigledno OC otkazuje saradnju sa TO zbog izjave Tosica (dirketora TO) u nedjelju na BN TV.

S druge strane, I. Sarajevo i opstina Pale su dobro pogodjeni ovim i vjerovatno ce pripremiti neku kontru.
(inspekcije, zatvaranje gradilista, izlaz u javnost i sl.)

DarkoN

Quote from: zum on 23 November, 2017, 14:17:43
svasta se cuje po kuloarima na Palama...
Opet su nas bacili u rupu izmedju stranackih prepucavanja  X(
Ocigledno OC otkazuje saradnju sa TO zbog izjave Tosica (dirketora TO) u nedjelju na BN TV.

S druge strane, I. Sarajevo i opstina Pale su dobro pogodjeni ovim i vjerovatno ce pripremiti neku kontru.
(inspekcije, zatvaranje gradilista, izlaz u javnost i sl.)
jos jedna od stvari koju sam spomenuo prije nekog vremena a ovde me optuzili za teorije zavjere... nazalost politika je upetljana u sve... cilj svega... vidjecemo da ne budu opet teorije zavjere
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Nema tu vise zavjera, ljudi fino po planu rade.

mijat

nemojte pisati u rebusima, kakve teorije zavere?

Послато са SM-J320F уз помоћ Тапатока


vip-jahorina


alternativni

Neko æe izgleda skijati besplatno, pa nek drugi plaæaju duplo...

rato

Quote from: zum on 23 November, 2017, 14:17:43
svasta se cuje po kuloarima na Palama...
Opet su nas bacili u rupu izmedju stranackih prepucavanja  X(
Ocigledno OC otkazuje saradnju sa TO zbog izjave Tosica (dirketora TO) u nedjelju na BN TV.

S druge strane, I. Sarajevo i opstina Pale su dobro pogodjeni ovim i vjerovatno ce pripremiti neku kontru.
(inspekcije, zatvaranje gradilista, izlaz u javnost i sl.)

Ima li negdje video? Ne pratim BN u poslednje vrijeme, jer se nema sta pogledati... Moj Igore, gdje se ti sve petljas i izigravas stranaèkog pijuna... Boze sacuvaj, nama nema spasa od politike i ove demokratije...Kakva je to ironija, imamo TO a ne smiju promovisati najveci turisticki biser....hahahahahahahahahah... ovdje sve poludilo... Sto se vaucera tièe, proslih godina su dodjeljivani u onoj emisiji RTRS-a sa Jahorine koja krece 10.12. ponovo...Niko ih nije htio :D kao nagradu... A i na Bjelasnici nesto zamlaæuju ljude, navodnim vraæanjem cijena na proslogodisnji nivo, a te cijene koje su sada djelimièno naveli ni priblizno ne odgovaraju proslogodisnjim... Gdje mi zivimo...