• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Velika tragedija na Jahorini

Started by vesna, 04 January, 2008, 15:47:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


bogdanovicbl

Otkud nepokretne starije ¾ene na skijanju, pa samim time i na liftu?  :-\

Onill

kao prvo 200 ljudi ne moze da stane na zicaru i kao drugo bilo je par slovenaca ali od kuda to 200:)
a tragedija nije velika kao iz tvog naslova jer cinjenica da niko nije poginuo i da su svi skijasi spusteni i ne povredjeni...
al da se desio kvar na zicari desio se...


alfa

Vesna bilo je 2 500 slovenaca na zicari.Od toga 3 500 trudnica,8 000 nepokretnih i starih,4 000 invalida,1 500 beskucnika,75 pasa lutalica,pera detlic,300 diplomatskih predstavnika i jos 3 500 neidentifikovanih slovenaca.Takodje nisu ih spustili istog dana vec su tamo bili 12 dana ali nisu hteli nikome da kazu dok nisu dobili pismeno obecanje da nikome nece pricati.Po spustanju istih naplatili su im caj po 1 500 eura i ukrali kape i salove a zatim silovali automobile sa kojim su dosli...

supra

Quote from: Onill on 04 January, 2008, 15:56:41
kao prvo 200 ljudi ne moze da stane na zicaru i kao drugo bilo je par slovenaca ali od kuda to 200:)
a tragedija nije velika kao iz tvog naslova jer cinjenica da niko nije poginuo i da su svi skijasi spusteni i ne povredjeni...
al da se desio kvar na zicari desio se...
Sve su agencije prenijele tu informaciju, znaci visilo ih je 200.
Nebi bilo lose da se javi neka osoba koja je licno bila blokirana i objasni nam bolje kako se sve izdesavalo, a ne da mi nagadjamo.

supra

Quote from: alfa on 04 January, 2008, 16:07:51
Vesna bilo je 2 500 slovenaca na zicari.Od toga 3 500 trudnica,8 000 nepokretnih i starih,4 000 invalida,1 500 beskucnika,75 pasa lutalica,pera detlic,300 diplomatskih predstavnika i jos 3 500 neidentifikovanih slovenaca.Takodje nisu ih spustili istog dana vec su tamo bili 12 dana ali nisu hteli nikome da kazu dok nisu dobili pismeno obecanje da nikome nece pricati.Po spustanju istih naplatili su im caj po 1 500 eura i ukrali kape i salove a zatim silovali automobile sa kojim su dosli...
Daj alfa nemoj nas zezati svi mi dobro znamo da ne postoji tolika zicara... Ha al sam te provalio, a a a a a
A kakve su te kape sto su im ukrali, ja sam cuo da su krali samo one kao sto direktorka ima?

147


alfa

Sve je to  napravljeno zbog direktorke ali izgleda da je neko pustio pogresnu informaciju da je gore.Tako da je za ocekivati da ce se ponoviti....

Salu na stranu jako mi je zao ljudi koji su ostali na zici ali isto tako me nerviraju i ovakvi komentari.Pa nije gore sanatorijum i gerijatrija...

Iskreno se nadam da nece doci do neke tragedije gore ali je ipak krajnje vreme da se povecanje cena ski karte,placanje parkinga i svega ostalog vidi kroz neka poboljsanja i bolje uslove a ne da pocetkom sezone citamo o ovakvim stvarima.
Jesam veliki zaljubljenik Jahorine i stalni gost gore ali...

Pozdrav svima

alfa

Quote from: 147 on 04 January, 2008, 16:25:24
a ko je spasio peru detlica? :D

Pera detlic je zavrsio kao i automobili ali se za pociniocom jos uvek traga..

Onill

Krajnje je vrijeme da vlada i ministarstvo turizma kreditno se zaduzi i ode u austriju i kupi nove zicare za Jahorinu.
http://www.doppelmayr.at

srkki

E alfa bas si sve u detalje ispricao kako se desilo i tacno tako je bilo mislio sam da ne pisem nista ali moram da pohvalim tvoj rad.
isti ja


mrme

Vesna da se mozda i na Kranjskoj gori nije desio neki zastoj zice,pa otud toliko Slovenaca na njoj.

mrme

ajde da sacekamo da nam se VIP-ovci oglase sa zvanicnom informacijom sta se stvarno dogodilo.