• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

board rental

Started by mallorca, 17 December, 2010, 13:42:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: harison on 21 December, 2010, 23:49:58
Darkon ja se nesto ne sjecam Dekia... ali je pored mene nesto zujalo poput svjetlosti (plavac s police  police:( rotacijom) da to mozda nije on
moze biti mada nisam siguran. je li to onaj isti sto skija uzbrdo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hahahhahahhahahahhahaha ako je to on onda je eben pravo

daneNS

Hey, Harisone :)
A kako se ostvaruje taj ''VIP popust'', i koje su njegove prednosti tj. na sta se sve odnosi ??

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: daneNS on 29 December, 2010, 00:43:06
Hey, Harisone :)
A kako se ostvaruje taj ''VIP popust'', i koje su njegove prednosti tj. na sta se sve odnosi ??

ako rezervaciju uzmes preko VIP-JAHORINE dobije se popust a kontakt imas na www.jahorina.org popust pomocu njih mozes dobiti na ski-rental-ski-instruktora-i ostale usluge koje se dobiju za vikendicu u koju ides naravno preko VIP JAHORINE

goghie

u nedjelju 9og dolazim gore na jedan dan, pa ako je neko tu... ;D uslovi na stazi æe, vjerovatno, ionako biti samo za kafanu haha
I can go with the Flow...