• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Najnovije cijene hotelskog smjestaja + preporuke za smjestaj

Started by Snow White, 26 November, 2012, 02:38:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Snow White

Pozdrav clanovima VIP-a

Napravila sam uzi izbor moguceg smjestaja, ali ne mogu da nadjem aktuelne cijene. Dosla bih u periodu 08/01 - 12/01 (dvokrevetna soba)

Svi ovi hoteli imaju proslogodisnje cijene, pa ne znam da li su jos uvijek iste? A ne mogu da im nadjem web stranice na netu. Pa ako slucajno imate trenutne cijene.
Sne¾na Kraljica  (Pitanje- da li su hotel Lavina i Snezna Kraljica jedno te isto mjesto?  :SS )
Isto me zbunjuje Granzov i Sport Granzov
Hotel Snjesko
Hotel Kosuta
(ili mi recite da mi je Pansion "Gora" najbolji pa da o ovim ostalim ne brinem hehe)

Ili ako mozete da predlozite neki drugi, odgovarajuci smjestaj.
Stanje je ovakvo.
Trazimo smjestaj do €35 po osobi po danu. Dolazim prvi put na Jahorinu, i nemam uopste iskustva sa skijanjem, a i ne znam koliko za 5 dana mogu da naucim. Ja cu medju djecu na sankanje  :DD
Bitno nam je da je smjestaj uredan i topao. Ne trazimo nista pretjerano.
Djevojke smo u 20im godinama, pa nam je nocni zivot bitan. A skijati, ako naucim-naucim.
Sve preporuke su dobrodosle  :))

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Snow White

Cijene koje su navedene ovdje su iz 2010 http://www.jahorina.org/hotel/snezna-kraljica.php#preisliste
a ne mogu da nadjem vise informacija na netu (mada sumnjam da su jeftiniji ove godine) . Sve u svemu prelaze zacrtani budzet.
Da li biste preporucili Sport1? I kada se NAPOKON odlucim (tipicno zensko) , koji je nacin rezervisanja? Da li to ide preko vas?

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Snow White

Eto ako ima neko od forumasa da je bio u Sport2 (mislim da se takodje zove Granzov), bila bih zahvalna ako bi podijelili svoja iskustva. U pitanju su dvokrevetne sobe, ne apartmani.
Hvala!


Snow White

Poslala sam upit pa vidjecemo sta ce da bude . Problem je sto vecina trazi boravak od 7 dana, a to nam ne odgovara.
PS. Poslala sam upit za Snjeznu Kraljicu ali sam dobila odgovor da nije u ponudi VIP Jahorine  :SS


vip-jahorina

ako neke cijene nisu promjenjene, ja sam kriv, ali nemoj to ovima u prodaji govoriti. Tamo rade same zene, a one su opasne  police:(

Nego, ako volis malo vise provoda onda u taj dio gdje je SAN/Snezna kraljica, a ja bi najvise u Goru jer je na idealnom mjestu za skijanje, a imas i provoda :-)

Snow White

Zaharije, Crni Zaharije, dusa si  :)) a vjeruj da bi ti bile najdrazi gosti  :PP
E ovako sad je borba izmedju Snjeska i Gore, i ja vise stvarno ne mogu da trazim.
Zaljubila sam se u "Rajska Vrata" ali traze minimum 7 dana. Smrc