• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Slike clanova foruma

Started by DarkoN, 23 January, 2010, 16:34:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Citat od: DarkoN - 07 Mart, 2010, 19:57:57
Citat od: 01xxx01 - 07 Mart, 2010, 19:51:33
Citat od: harison - 07 Mart, 2010, 19:46:42
hare je bio samnom na parkingu   malo smo jeli i onda otisli kuci.

no shit?!?!?
pravite se vazni, necete da se pozdravite?


ja sam znaci dosla do auta, prosla pored vas, usput skontala poznatu odjecu na nekom pa se zagledala covjeku u facu i zakljucim da nije Haris, he he he! ubacim opremu u gepek, izgalamim se sa momkom (u drecavo narandzastom, very upadljiv), pogledam opet u "vas" - osumnjiceni sareni i dva momka u crnom - onaj okrenut prema meni apsolutno ne lici na one tvoje slike, tako da sam te vidjela samo s ledja, ocigledno! elem, skontam da to nije to, ne znam nikog, krenemo i tad skontam jaknu posto ste se nesto uskomesali.
aaa, manjeg svijeta a losijih detektiva.........
 


umro bih da nisam nasao gdje si to napisala   devil:( devil:( devil:(

http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=910.msg39296#msg39296
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

aj nam reci posteno kolko si ovo trazio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: DarkoN on 25 January, 2011, 00:38:48
umro bih da nisam nasao gdje si to napisala   devil:( devil:( devil:(
http://www.jahorina.org/forum/index.php?topic=910.msg39296#msg39296

Quote from: 01xxx01 on 24 January, 2011, 09:56:01
Darko, druze, evo jedan specijalno za tebe!  hug:( (:smijeh: hug:(
EGO
Sto se ega tice, inzenjerima su bitne dve stvari:*
* Koliko su pametni*
* Koliko finih stvarcica poseduju
Najbrzi nacin da naterate inzenjera da resi problem je da problem proglasite neresivim. Nijedan inzenjer nije u stanju da ostavi neresivi problem, sve dok ga ne resi. Nijedna bolest ili smetnja nije dovoljna da inzenjera speci u tome. Ovakvi izazovi brzo postaju licni - borba izmedju inzenjera i zakona prirode.Inzenjeri mogu da izdrze bez hrane i higijene danima, da bi resili problem (inace izdrzavaju, jednostavno zato sto zaborave). A kada uspeju da rese problem, osete navalu ega koja je bolja od seksa - ukljucujuci i onu vrstu seksa u kojoj ucestvuju drugi ljudi. Nista ne zvuci kao veca pretnja inzenjeru od mogucnosti da neko drugi poseduje vece tehnicko znanje ili sposobnosti. Normalni ljudi ponekad to koriste da bi inzenjera naterali da vise radi. Kada inzenjer kaze da se nesto ne moze uraditi (sifra koja znaci da nije interesantno raditi to), neka pametna normalna osoba ce pogledati inzenjera pogledom punim sazaljenja i saosecanja i reci nesto kao: "Pitacu Stevu da resi to. On ume da resava teske tehnicke probleme". U tom trentuku, normalna osoba ne bi trebalo da se nadje na putu izmedju inzenjera i problema. Inzenjer ce poceti da radi na problemu kao izgladnela civava na svinjskom odresku.
[/u]

darkoooooo, izvini, morala sam da se osvrnem na ovo jos jednom, ha ha ha!

hug:( (:smijeh: hug:( :PP (k) (:smijeh:

DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

sta da ti kazem. citao sam to juce i proslijedio svojoj djevojci. njen komentar je bio "je li ovo neko tebe opisivao?"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

pa i ja sam proslijedila ovom svom, koji je takodje inzh. - ne iste struke, ali dovoljno slicno da sam umirala od smijeha kad sam prepoznala pojedine karakteristike  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

on se doduse malo i bunio, ha ha ha, kao - pa ovo se vise odnosi na elektro i IT, al' mislim da je i njega zabolio stomak  :P

hajd islikaj jahorinu pa nam vadi mast kad se vratis!
;)

otrov

posto sam i ja banderas imas i od mene grudvu .. bolje ti je da ides u amsterdam
share it with friend or two

01xxx01

Quote from: davor77 on 25 January, 2011, 10:58:55
posto sam i ja banderas imas i od mene grudvu .. bolje ti je da ides u amsterdam

davore stvarno - ja sam mislila da ces ti mene da BRANIS od ovih silnih grudvi a ono nista - on se samo prikljucio sirokim narodnim masama! pih.

brera


01xxx01


leone





...prvo i zadnje dite su moji...........tako da i njih æirnete

looka

Evo da bacim i ja koju fotku, u pitanju je Davos!  ludzatobom:((  ludzatobom:((  ludzatobom:((

Bubica Bg


MilanP

Evo ga jedan jako ruzan momak  ;D ;D ;D ;D

lola

evo i nas ::) Lola i mu¾iæ :-*