• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Proljetna BASTA 2010

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 19 March, 2010, 12:16:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


BOJAN-BG

Quote from: brera on 21 April, 2010, 13:26:36
Pozdrav svima, evo mene na forumu i u slobodan dan. Asistent mi u ¹koli, pa na kompj. nema ni virusa(znate veè o kojem virusu se radi). E sad, VIP-a nam veè du¾e vrijemena nema na forumu. :'( Ja mislio da nije na trudnièkom, ko zna, danas je sve moguèe, kad danas na mobitelu neodgovoreni zov--- VIP-ov broj. :o Zovem ti ja njega, kad ono ko direktor, sekretarica i ostavite poruku i ti fazoni. Ostavim ja poruku, kad me nazove sa broja na¹eg(slovenskog) operatera. I tako dragi foruma¹i, na¹ VIP je u Ljubljani, dio para ¹to je zaradio potro¹ièe u Italiji (ide malo u ¹oping u Trst) i onda u Rijeku. Svratièe i u Pulu, pa smo se dogovorili, da se u Puli nadjemo jer æu i ja biti dolje 7 dana. Ne trebate vi¹e brinut, VIP je ¾iv i zdrav, samo luta po svijetu. Poruæio je da vas u njegovo ime pozdravim i zato: ÆAO, DRAGI FORUMA©I, POZDRAV OD VIP-a. ludzatobom:((

izgleda da je za VIP-a bila dobra sezona cim putuje po evropi nikad ga nema kuci  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

mijat

tebi je lako brera, pula ti je stvarno blizu  ;D

minjon81

Aj blago VIP-u, nek uziva!!!  ;D  ;)
A bogme i mi cemo!!!  hug:(

brera


minjon81

Jadan ti Brera...  ::)
Pa sto ne zoves zeta da ti pomogne?  ludzatobom:((

BOJAN-BG

brera posalji ti zeta tamo da to sredi kad ti stignes samo da uzivas

brera


brera

Quote from: minjon81 on 21 April, 2010, 14:43:17
Jadan ti Brera...  ::)
Pa sto ne zoves zeta da ti pomogne?  ludzatobom:((
Barem nekom sam jadan. hug:( Zvaèu, kad treba kopat za bunar. :bravo::( :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: brera on 21 April, 2010, 15:53:48
Quote from: minjon81 on 21 April, 2010, 14:43:17
Jadan ti Brera...  ::)
Pa sto ne zoves zeta da ti pomogne?  ludzatobom:((
Barem nekom sam jadan. hug:( Zvaèu, kad treba kopat za bunar. :bravo::( :bravo::(

hahahaaa uh evo i mene :P

Bojim se taste da me nesto ledja uhvatila od ovog bordanja....znas nama borderima su malo ledja kriva, sto se tice kopanja ne mogu ti pomoc, a pokazat ces mi sta je kosa da i to vidim i cuo sam da se trava tesko kosi oko 11:00 najbolje je poranit pa eto i u tom nisam dobar....al mi je drago sto ti mogu pomoc bar oko nosanja SAÈA  3:(

brera



hahahaaa uh evo i mene :P

Bojim se taste da me nesto ledja uhvatila od ovog bordanja....znas nama borderima su malo ledja kriva, sto se tice kopanja ne mogu ti pomoc, a pokazat ces mi sta je kosa da i to vidim i cuo sam da se trava tesko kosi oko 11:00 najbolje je poranit pa eto i u tom nisam dobar....al mi je drago sto ti mogu pomoc bar oko nosanja SAÈA  3:(
Quote
[/color]

O, dobro jutro.  hug:( Ma izravnao bi ti ta ledja u bunaru, budi bez brige. devil:(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

kako ti kazes TASTE  :'( ali meni onu manju krampu   :bravo::(  i jedno nase hladno alpsko mlijeko 0,5%...ima da radim ko krtica

DarkoN

hare se dobrovoljno javlja samo kada je sac u pitanju.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...