• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana: "DVA BRATA I PIJANI BRERA"

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 November, 2011, 19:22:25

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

uh gdje me nadje. jer volim, volim ...... sad moram i ja da viknem turu pica
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

pa nek si se sjetio ja sve pokusavam ubaciti pjesmu gdje ima rijec pivo, pa da viknes turu kako bi mogao osvjeziti ovo grlo  (:smijeh: (:smijeh: ide sada veeeliki pozdrav preko radia za BRERU koji trenutno nije tu on je cak u dalekoj Sloveniji u toplom krevetu  (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Odkud znas da je kod Brere u krevetu toplo, nisi valjda spavao sa njim
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

e za ovo ce teska artiljerija da radi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ma kakva artiljerija ima da digne  i ratno vazduhoplovstvo anan
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ma ako mene brera dotakne tu ce biti smak svijeta nemate pojma koliko se mi volimo i pazimo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: al nas ima na radiju bogami darkon ako te ovi napadnu ima da ti ode citava plata hahahah nisam ja kriv sam si viknuo turu pica

Big_DANE

Quote from: harison on 06 December, 2011, 00:00:57
ma ako mene brera dotakne tu ce biti smak svijeta nemate pojma koliko se mi volimo i pazimo  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: al nas ima na radiju bogami darkon ako te ovi napadnu ima da ti ode citava plata hahahah nisam ja kriv sam si viknuo turu pica

  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ajd ljudi odoh i ja da spavam valja poranit....sutra u 8h se vidimo ..cujemo ...popijemo po koju i divimo se bijeloj Jahorini! :)))))


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

laku noc ludi DANE :D hehe i ja moram u 07 na posao ali mi ovi nedaju tako da sam bas zaglavio  ideea:(  (:smijeh: (:smijeh:

brera


mijat


brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


brera

 :'( :'( :'( Pogledam kameru Poljice, suze same teku, pa teku, pa jih ne mogu zaustaviti. Jest da mi se DI SOLE nije sviðao, ali ljudi .. SRU©ILI SU DVIJE KAFANE. 3:( 3:( devil:( devil:(

HeAd

idealno mjesto za kafanu sada kad je sola srusena  :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4