• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Jahorina ljeti

Started by white shark, 19 March, 2011, 22:58:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

white shark


white shark

ako nema smisla dajte neku koja ima pa da to realizujem

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nije lose, i ja sam kao neki biker...mislim da bi bilo extra i organizovati kampovanje na Jahorini tj. obilazak Jahorine skroz sa druge strane kampovati te pronalaziti sve i svasta vidjeli ste kad stanemo na vrh pa pogledamo kakva se divljina pruza a tek sta se moze vidjeti i istraziti...ili cross staza sa cetvero tockasima, s tim da je iznajmljivanje duplo jeftinije nego sto je zimi jer skupi se grupa nas 3-4-ca uzme se za 50KM 2 sata i mozes ici na vrh jahorine, off road...trkati se po oznacenim stazama...a fora izmedju vas kladite se ulozite svi po 20KM i ko pobjedi osvoji nagradu ali s tim parama kupi zeze mesa,rostilj, pica to je provod

white shark


Filipino

Quote from: harison on 19 March, 2011, 23:12:42
nije lose, i ja sam kao neki biker...mislim da bi bilo extra i organizovati kampovanje na Jahorini tj. obilazak Jahorine skroz sa druge strane kampovati te pronalaziti sve i svasta vidjeli ste kad stanemo na vrh pa pogledamo kakva se divljina pruza a tek sta se moze vidjeti i istraziti...ili cross staza sa cetvero tockasima, s tim da je iznajmljivanje duplo jeftinije nego sto je zimi jer skupi se grupa nas 3-4-ca uzme se za 50KM 2 sata i mozes ici na vrh jahorine, off road...trkati se po oznacenim stazama...a fora izmedju vas kladite se ulozite svi po 20KM i ko pobjedi osvoji nagradu ali s tim parama kupi zeze mesa,rostilj, pica to je provod
gdje ima quad na 2h za 50 KM?
ljetos sam pitao u Termagu,traze 50€ za sat.

mijat


pvb

Sto se tice downhilla on je popularan u Slo i Bugarskoj, a da ne govorim na zapadu. Mi smo ipak specificni pa je situacija ista kao i sa skijanjem. Ljudi su pre spremniji da kupe neki slalom nego freeride ili style skije. Tako i sa bikeovima, vrlo ih je malo sa downhill bajsovima.
Sto se tice kampovanja, treba obratiti paznju na mine(Trijeska, Crni vrh oko bajti duz linije razgranicenja). Nije da plasim al tako stvari stoje. Najbolje je koristiti novoobelezene pesacke stazekoje su uradili planinari sa Pala. Oni i vode grupe a mozete ih kontaktirati u Bistrici na recepciji ili na www.pdjavorina.com.
Staze mozete videti i na Google Earthu tako sto kliknete na galery pa wikiloc.
Ima tri staze. Laka, teza i od Pala do vrha,najteza. Nemojte ici sami, narocito kad je magla na vrhu ili zimi zbog lavina. Eto razloga da provedete vreme na Jahorini za malo para a ako imate viska potrosite ih u mnogobrojnim ugostiteljskim objektima.
Ovi iz Oc bi mogli leti svaki vikend paliti neki od dvoseda pa ko hoce na vrh sam, u grupi, sa curom, sa bajkom, sa paraglajderom, pljoskom...
pozz za sve





ovejaras01


white shark


Nichifor


white shark


mijat

ti bi vazda vozio taj bicikl  ;D ;D ;D nemojte sluèajno da uvedete tu atrakciju zimu jer onda ne dolazim  (:smijeh:

white shark


otrov

bacanje kamena sa ramena !!!!!!!!!!!!!  regge
share it with friend or two

Nana

Pozdrav svima.. ja sam vama nova, vi meni niste   ;D
Vidim da je paraglajding na Jahorini u ponudi od ove godine.. Je li neko vec probao ili ima namjeru uskoro? Ja bih rado, pa me interesuje sta i kako..