• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

opet 24.02 termin

Started by impreza, 28 January, 2007, 21:19:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

impreza


vip-jahorina

u febrauru ima na jahorini tradicionalno puno snijega. u prosjeku je to 107 cm, a zadnjih godina preko 2 metra (2005= 3,5 m)
Skijati se moze na Jahorini do sredine aprila.....
znaci stvarno nemas razloga za zabrinutoscu

impreza

Ja se zahvaljujem na informaciji, i nadam se da æe mo se dobro provesti, ali i naskijati. Prvi put dolazimo, i nadam se da æe biti dobro malo me muèi imamo 6 poèetnika, pa me zanima da li ima staza koje nisu jako komplicirane,ustvari da nisu jako strme.Hvala.Pozdrav iz Zagreba!!!

vip-jahorina

prepustite se/ih nasim uciteljima.....

ona

Ima ima dolazimo i mi iz Pule  ::)
naravno, ako uspijemo naci smjestaj posto jos nismo rezervirali
Gdje vi odsjedate?
POzdrav!

PULAAAA

tko to dolazi iz pule? puno èe nas biti tamo 24.02.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

impreza

Mi smo rezervirali sarajevsku prièu, cijelu vikendicu.

tuna

ne sekiraj se nista pre dve godine je poceo padati 13.02 na vece i prestao je padati nakon 5 dana :D

impreza


subaru

ej impreza,kao sto vidis ja sam subaru  ;D ajd sta se bojis da nece bit snijega,pa tamo ga uvijek napada ko ludo.sta vozi se subaru impreza pa se dolazi na jahorinu malo vozikat,posto se u zagrebu nemoze??

vip-jahorina

informacije sa terena: http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,245.msg1725.html#msg1725

zadnja je da snijeg pada (15-20 cm novog snijega)

impreza

Tiha patnja je impreza, i jako skup auto, ali nikad ne reci nikad.Meni je sad bitnije da ima snijega, 24.02 kada dolazimo, da se mo¾emo skijati.

pula

Bilo je super,vracamo se i sljedece godine :D :D :D :D :D