• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Crickket boards - Hrvatski proizvod

Started by loop, 23 November, 2010, 16:18:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

loop

allways stand sideways!

minjon81

onda borderi , budite kroativni!!! kupujte domace!!!

Nichifor

ko zna. sad kad su mi ukrali skije mo¾da preðem na bord  regge

minjon81


skiDeki

Mozda ovo postane, novi brend u hrvatskoj :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: zaharije on 23 November, 2010, 22:59:51
ko zna. sad kad su mi ukrali skije mo¾da preðem na bord  regge

kakve si srece ja bi ove sezone da sam na tvom mestu isao u rental


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

odlicna stvar super.....ali pored DCa,FORUMa i BURTONa tesko tesko bas tesko puno srece

zidoo

Poslje najezde jeftinih el. uredjaja koje mozes narucis iz kine i oni stavljaju tvoj logo: Elit, Bira, Vox, MS, ... (more slicnih) sad su dosli bordovi na red :)
Jos poodavno sam gledo to, narucis vise od N dasaka i oni ti napisu sta god zelis na njega, naravno pored toga narucis i kvalitet, ali nema nikakvih prepravki, podesavanja samo odabers od 5-6 ponudjenih i cao.

U biti nije lose ak mozes uvaliti kao low budget daske ili u rentale, a da se navlace sa ozbiljnim proizvodjacima  ::)

loop

allways stand sideways!

mijat

Quote from: zidoo on 24 November, 2010, 08:16:35
Poslje najezde jeftinih el. uredjaja koje mozes narucis iz kine i oni stavljaju tvoj logo: Elit, Bira, Vox, MS, ... (more slicnih) sad su dosli bordovi na red :)
Jos poodavno sam gledo to, narucis vise od N dasaka i oni ti napisu sta god zelis na njega, naravno pored toga narucis i kvalitet, ali nema nikakvih prepravki, podesavanja samo odabers od 5-6 ponudjenih i cao.

U biti nije lose ak mozes uvaliti kao low budget daske ili u rentale, a da se navlace sa ozbiljnim proizvodjacima ::)

pogledajte ovo i sve æe vam biti jasno http://www.alibaba.com/Snowboards-Skis_pid100005603

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

loop

allways stand sideways!