• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Staze se rade, skijanje vjerovatno u cetvrtak

Started by vip-jahorina, 19 December, 2006, 16:03:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dzoni_bg

Dobar dan i iz Beograda,

Kad sam video da je i ovde zabelelo " sunce me ogrejalo". Mi dolazimo 30. ujutru i nadam se da ce nam biti bar priblizno dobro kao prosle godine u Chamonix-u. Ako neko vidi sumanutog dvometrasa od 40 kg kako se krivi po stazi neka se sklanja, to moj drug Chapa i dalje pokusava da nauci da skija  ;D.

Pozdrav svima i vidimo se gore a VIP ekipi 10 + za sajt, hvala momci na informacijama.

Dzoni

GD

Da li neko zna da li je klizaliste pocelo sa radom?

vip-jahorina

VELIKI POZDRAV BEOGRADU!!

Cuvacemo se Chapa.....
Hvala na pohvalama.

@GD
Nemam info sta je sa klizalistem. vjerovatno ce i ono poceti uskoro...

BD-electronic

Jel sigurno da ujutru poèinju sa radom liftovi, u nedelju bi mi da poènemo sa ovom ski sezonom pa molimo za potvrdu da se sutra kreæe sa radom? Kakvo je sveukupno stanje - visina snjega, ima li magle, rade li svi liftovi, ima li vjetra ???

Cwizard

Pozdrav iz Brèkog

Koja je temperatura gore na Jahorini, i koja je visina snijega...
Dolazim 24.12 ujutro nadam se da cu moci da se skijam...

??? ??? ??? ??? ??? ??? ????????????????????????????????????????
Pozdrav

vip-jahorina

pogledaj nas sajt - sve ti je tamo odgovoreno

Cwizard



vip-jahorina

sve informacije koje ste upitili su na stranici
mislim da je suvisno ih opet citirati.
Web CAM vam pokazuje aktualno stvarno stanje.
zar je potrebno davati komentar?


nisam skijao, stotine gostiju nam je jucer dolazilo.
ne znam koje zice ne rade, radi sator lift i zica. a ne vidim razlog zasto nebi i ogorijelica radila.

skydiver

Zasto ne radi WEB cam? Kad se klikne na link pokazuje se neka slika i stranica hotela SAN.
Pozz. Skydiver

tanja

Pozdrav VIP ekipi iz Banja Luke i sve pohvale za sajt.Pravi ste profesionalci,sve ste savrseno odradili i vase strane su pravo mjesto gdje se mogu dobti sve potrebne informacije vezane za  skijasku sezonu.I ekipa iz Banja Luke stize na Jahorinu 31.12. i radujemo se predstojecim danima koje cemo provesti tu.


Dzoni_bg

Postovani VIP time,

mozete li nam reci da li je skijanje i zvanicno pocelo i koje staze rade. Pozdrav iz BG-a

vip-jahorina

@skydiver
webcam radi. onaj link gdje se pise HOTEL San je link prema stranbi hotela San i nema veze sa kamerom.
Ispod tog texta se pojavi slika sa web cama.

@tanja
hvala na pohvalama, i pozdrav za BL
Nadam se da cete kod nas uzivati.....

@BD-electronic
Slazem se - savrsen pocetak sezone, mada nisam imao vreman za skijanje.....

@Dzoni_bg
u prethodnom postu ti je dat odgovor. Da, pocelo je.

rockanddown

J jos nisam uspio da otvorim web cam, nema sanse, probao sva podesavanja ali nista, dok na g2jahorina otvaram lagano.....
Ima li komentara kakve su staze, je li snijega dovoljno za snowboard?