• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

stanje na jahorini - drugi dio

Started by spliæo, 18 January, 2007, 14:22:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

pozdrav "old timerima" iz Novog Sada....
snijeg? nego da ce pasti.... a vi - vazno je da nam dodjete, lijepo se provedete i uzivate.

@skydiver
slazem se sa tvojim osvrtom. dosta se promijenolo na jahorini i mijenja se svake godine.
do sada se nije navlacio snijeg, ali ove godine momci iz uredjenaj staza rade to skoro na zapadnom nivou (treba nam jos ali u odnosu na prosle godine - i te kako smo napredovali).
Put od pegija prema gore: to nam je boljka. zasto?
gosti (pa i neki domaci) se parkiraju uz cestu i samim tim zatvore jednu traku. mimoilazenje je veoma komplicirano, a osim toga grtalice nemogu skloniti snijeg kao sto bi to inace radili.

znaci moramo rijesti problem parkiranja sa strane. gosti bi trebali biti iskljucivo na parkinzima kojih imamo gore. samo u smjeni (subotom) bi bilo moguce zadrzavanje od 20 min na cesti zbog istovara i to bi bilo to. naravno sa ovom odlukom bi morali se bar vecina vlasnika sloziti, neko bi trebao biti zaposlen na jahorini i policija bi nam trebala bar 2 policajca ustupiti kako bi one sto su pametniji odvracala (pa ako treba i sa 20 KM) od ideje da sami parkiaraju gdje hoce. to je jedino sto mozemo sprovesti i to uz puno muke. ima njih par koji koce ove ideje, ali bi ih brzo doveli ured.

ja se nadam da neko iz opstine ovo cita, pa mozda i poduzme se nesto. ne mora se uvijek cekati na pritisak VIP Jahorine. ideja je tu. treba je samo sproveti. detaljni plan bi vam mogao predstaviti na novom topicu, naravno ukolko ovo naidje na interes.

vip-jahorina


ceko

Vipovci, hvala i svaka cast! Od svih danasnjih mejlova u inboksu, najvise me obradovao onaj vas "SNJEZNI ALARM NA JAHORINI!"

pozz ;)

Vlatka

Pozdrav VIP timu, stvarno ste sjajni, sve pohvale!...iskreno se nadam da vas "snijezni alarm" nece ovaj put iznevjeriti, jer mi nocas putujemo na Jahorinu i vec smo se uznervozili zbog nedostatka snijega, ali sta je tu je, ima Jahorina i drugih sadrzaja  ;)...Ako budete imali kakve informacije da su padavine pocele, molim vas da ih stavite, jer svi smo u iscekivanju... :o

Pozdrav iz BL


tkd

®IVELA JAHORINA!            :D



®IVEO SNEG!            :D
 


AzzazeL

Super!!! Moglo bi se i za vikend na Jasu ;D
Studenti kreæu veceras! Ova treæa tura ima uvijek sreæe ;)

Ljudi pa vrijeme je za PARTYYYYY ;D ;D ;D




ski klub N.T

Da li je poèeo padati snjeg?Mislili smo doæi preko vikenda,molio bih vip-tim da odgovori

BD-electronic

Pozdrav za ski klub N.T  !!!!
Idemo li za vikend ?? ;D ;D ;D


pitar

posto na planini gotovo da nema snijega, ja bi rekao da treba bar puna dva dana padati (dakle od utorka navecer do cetvrtka ujutro) da bi imali osnovni nivo za skijanje... a i to ce biti gusto... IMHO :)

3d

http://www.jahorina.org/files/web-cam.php
uvjerite se sami