• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Sezona 2006/2007

Started by marija, 29 October, 2006, 22:28:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marija

Kakvo je vrijeme na Jahorini ovih dana? Kada se oèekuje otvaranje sezone?
Imam informaciju, ali neprovjerenu koju bi htjela ovim putem provjeriti - Jahorina ima opet snje¾ne topove?


Hvala.
Pozdrav,
Marija


PS: i vidimo se èim na to snijeg dopusti !!! :-)))

vip-jahorina

navodno se sezona otvara 15.12. (ako bude snijega), do sada nisu postojali snijezni topovi,

a uvijek akt. vrijeme na nasoj stranici:
vrijeme Jahorina

babanovac

 Na TV-u vidim da je Jahorina "ubijelila".
Ima li sanse za neku "predsezonu",prije 15.12...
Da li ce ski karte u ovom pocetnom dijelu sezone biti jeftinije,kao i prosle?

vip-jahorina

jos je malo snijga za skijanje. ali ako bude moglo vjerovatno ce oc to i napraviti.
zasada je sve u zraku (prije 15.12.)

milana

Cula sam da su sredjivali zicare.Ako je istina,jako pozitivna novost!
Sta su,ustvari,uradili?

vip-jahorina

suska se suska.... da su zicare/sjedeznice polsterovane. imacemo sve informacije oko 10.12.

Vasilije


neca

koje su ¾ièare sredjene?

marija


vip-jahorina

Pozdrav Zagrebu,

ove godine dolazi extremno puno vise gostiju iz Zagreba nego inace.
Split je malo zaostao.....

Sto se tice vremena:
nemamo dugorocne prognoze, samo one od 5 dana, i one su na nasim stranicama vidljive:
Vremenska prognoza Jahorina

Sve ostalo je nagadjanje. Iskustvoje pokazalo da ce ga biti...
ako ce vas ovo utjesiti - ja sam prije par dana bio u Austriji - Katschberg i tamo se samo bijeli. Daleko od snijega za skijanje.
U Val d'Isere u francuskoj, gdje uvijek idemo za otvaranje sezone na skijanje je +5 i samo 5 cm snijega.
znaci nista ove godine od otvaranja sezone.

Oni svi kako u Austriji tako i u Francuskoj cume i mole se da padne kako treba.

Mi na Jahorini isto samo cekamo, i znamo da mora pasti. Ove temperature ce se za koji dan spustiti.... a onda ce i snijeg pasti.

Sto se tice topova, nema ih, ko suska - laze. A i da ih ima, ne pomazu na ovim temperaturama.

..................................................................

nEsHa

Pozdrav svima iz Subotice
Prosle godine sam poceo da pratim ovaj forum, i sve pohvale za VIP team, dosta nam pomazete.
Naravno kao i pred svaki pocetak sezone raste nervoza hoce li biti dovoljno snega ili ne, ali nekako mi se cini da ga na kraju uvek bude sasvim dovoljno.


Vidimo se u januaru....


marija

Lijep pozdrav u ovo na¾alost toplo decembarsko jutro :-(

Puno vam hvala na informacijama.
Lijep pozdrav,
Marija

Nina...

Danas je i u Moskvi padao sneg...
nadam se da ce ova zima doci i do Jahorine..
inace ce mo  se igrati u blatu

irvas

kazu da sibirski medvedi pate od nesanice jer im je mnogo toplo za ovo doba godine i nikako ne mogu da zaspu. nadam se da ce ovaj moskovski sneg da ih rashladi malo. a sto se tice jahorine ima li gore kakvih naznaka da bi moglo da padne uskoro ??? bolovi u krstima, glavobolja...dajte, pa de cu da skijam ove godine???  ???

marushka

e ja sam se sad uclanila samo da kazem da narucujete taj snijeg kako znate! ja dolazim tamo 13, ALI NE DA ROSTILJAM!  :)
jel idalje situacija sa 20-30 cm? kolika je najvisa dnevna bila dans? nemojte mi molim vas reci ako je preko +4 C  :'(
marrushka:)