• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.


Cokie

VRLO JEDNOSTAVNO, AKO ©ESTERSEDI DO 12.2.2010 NE RADE, NAS 18 LJUDI NE DOLAZI. TO JE 5 PORODICA, SVAKA TRO©I OKO 1200 EURA ZA SEDAM DANA I TAKO IDE PRIÈA NAPRED.......


HeAd

nas petorica smo trebali doci na vikend sada ali nismo radi sestosjeda...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Hajde, mao smo prosirii teu rasprave pa vipe prosiri i naslov podforuma.

Da nadovezem na pricu o Kopaoniku. I mi onako rasomeceni jer nam propada pass, jer je dosadno jer nema dodatnih sadrzaja na planini, sjedimo u holu hotela Putnik i pijemo (a sta da radimo...) i prilazi nam covjek, onako neobavezno, i pita kako smo i sta se radi. U toku price on kaze da je direktor hotela, i pita nas kakve su nam impresije, pohvale i zalbe. I kad smo se ispricali s njim, nekih sat vremena, nas 6 i on, kaze nam covjek:"Dodjite o svom trosku puta, na nas trosak smjestaja u hotel, na vikend, da vam se iskupimo za lose vrijeme...."
Trenutno, u nasoj smjeni su bili ljudi koji su isto tako dobili vikend od njega, zbog loseg vremena....

Covjek je 25 godina direktor hotela, i zna sa turistima. Nisam prepricavala nasu diskusiju s njiim, jer nije ni toliko bitna.

BOJAN-BG

bice bolje sledece godine tolko smo kukali na ovom forumu valjda je nesto doslo i do O.C

skiDeki

Svaki gost ,pa i ja naravno zeli da dobije ono sto placa. Nije normalno podici cene skipass-a, a da nema boljeg transporta, boljih staza....Ove godine u odnosu na proslu imamo jednu zicaru manje (ogorjelica1) razrovane staze sa puno kamenja i kojekakvog drugog gradjevinskog otpada i naravno skuplji skipass. To nije normalno i ne moze da bude normalno jos pogotovo u vreme velike ekonomske krize i nemastine na globalnom nivou. Kada su se poceli graditi novi sestosedi svi smo bili puni optimizma i nosili smo jednu lepu i pozitivnu misao kako su se stvari pocele dobro odvijati i da sve polako dolazi na svoje mesto. Sestosedi su uradjeni u roku, sto je laitner delimicno ispostovao, kazem delimicno jer poljice kasne. Sad nastaju razni problemi oko pustanja u rad sestoseda zbog kojih su mnogi turisti odlucili krenuti put Jahorine ili su odlucili da ne idu na neko drugo skijaliste. Prvo je izgovor bio manjak snega, pa sad upotrebna dozvola, koja ne moze da se dobije jer zemljane radove nije izvodila firma koja poseduje licencu za tu vrstu radova!!! To je totalni apsurd! Pa dal' je moguce angazovati nekvalifikovanu firmu za posao u koji su ulozeni desetine miliona maraka i da taj projekat posle relizacije ne moze da zazivi? Mislim da to moze uraditi samo lud covek, a takvi nikako ne bi smeli da donose tako vazne odluke! Primera radi to je isto kao da zoves pekara da ti uvede struju u kucu! I ko na kraju ispasta? Naravno turisti, a pre svega turisticki radnici i organizacije i sama nasa OLIMPIJSKA JAHORINA koja je izgleda olimpijska ostala, nazalost, samo na papiru. Pored ovoliko gneva jos uvek mnogobrojnih ljubitelja Jahorine i dalje nema ko da izadje ispred OC i kaze u javnosti pravu istinu u vezi ovih vec famoznih sestoseda! Svaka cast, ali ode mast u propast, tako se ne vodi jedan olimpijski centar nikako. Dali je moguce da se turisticki potencijal koji je lider u regionu toliko gura u propast to moze da se uradi samo namerno! Cudi i cinjenica da se niko iz vrha drzave ne zapita sta se tu desava, zasto je krenulo niz brdo, ko je kriv, zbog cega, zbog koga? Sad ko god da je na vrhu nek stavi prst na celo i malo razmisli gde sve ovo ide? Na ovom forumu se iznose razna misljenja, primedbe i sugestije, a cita ga siguran sam skoro svi koji idu ili planiraju da odu na Jahorinu, a trenutna situacija nije bas povoljna! Ja dolazim ove godine, dva para su odustala, moj prijatelj sa velikom porodicom je odustao, svi iz istih razloga NE RADE SESTOSEDI, NESREDJENE STAZE, SKUP SKI PASS!!!

Ako se ne srede stvari do naredne sezone i ja odustajem, jer ima skijalista u blizine gde za iste i manje pare dobijam mnoooogo vise.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

ONI KO DA NEZNAJU DA JE U BUGARSKOJ VAN PANSIONSKA POTROSLJA PO CENI SLICNA JAHORINSKOJ A IMAJU I JEFTINIJI SMESTAJ I BOLJI A I VISE STAZA I BOLJEG TRANSPORTA

skiDeki

Beograd- Borovetz= 500km Sto znaci za pet-sest sati si tamo!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 22:59:00
Beograd- Borovetz= 500km Sto znaci za pet-sest sati si tamo!
DEKI OVI AKO OVAKO NASTAVE SMESI NAM SE BUGARSKA SLEDECE GODINE,A JAHORINA NARAVNO VIKENDOM

skiDeki

Bio je moj drugar, poslace mi slike i detaljan izvestaj o cenama svega i svacega, postavicu to na forumu naravno u temi predvidjenoj za to!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Bojan NS


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: BOJAN-BG on 24 January, 2010, 23:05:30
Quote from: skiDeki on 24 January, 2010, 22:59:00
Beograd- Borovetz= 500km Sto znaci za pet-sest sati si tamo!
DEKI OVI AKO OVAKO NASTAVE SMESI NAM SE BUGARSKA SLEDECE GODINE,A JAHORINA NARAVNO VIKENDOM

BAS TAKO...'' OLIMPIJSKA KRALJICA JAHORINA ''  PRELAZI U NAZIV '' WIKEND JAHORINA '' !!!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrrr >:( >:( >:( >:( >:(

harison

Danas se skoro citav dan vrtio Bataneo sestosjed (poljice) test faza po cetvrti put... i OC radnici su pripremali ulaznu stanicu, tabali snijeg i popunjavali rupe, nisam stigao uslikati  ??? ja sjedim na dvosjedu (golf I), a vamo fura sestosjed crveni ferari ccccc doslo mi je da skociti sa dvosjeda na sestosjed... pa gdje padnem padnem makar probati  (:smijeh: (:smijeh: