• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vladimir

Veèeras ili ovih dana gledajte informativne emisije na televizijama i sutra citajte novine.
Malo sam angazovao medije oko ove blamaze gore, a danas su za sve pitali ministra turizma.
Ako ni mediji ne pomognu, ja ne znam ko æe.
Dr¾ite fige  ;D

Big_DANE

Quote from: vladimir on 02 February, 2010, 12:19:14
Veèeras ili ovih dana gledajte informativne emisije na televizijama i sutra citajte novine.
Malo sam angazovao medije oko ove blamaze gore, a danas su za sve pitali ministra turizma.
Ako ni mediji ne pomognu, ja ne znam ko æe.
Dr¾ite fige  ;D

:bravo::( :bravo::( :bravo::( DRZIMO FIGE!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Kako si ih angazovao!?!? Imas neke prijatelje !??!?  Znaci mediji bili kod ministra za turizam!!!  :bravo::( :bravo::(



vladimir



raca

Quote"Данас сам од новинара сазнао да је посао уградње шестосједа добила фирма `Лајтнер` која нема лиценцу и то ћемо провјерити"

"Министарство трговине и туризма РС уложило је 26 милиона КМ у уградњу два шестосједа, што је највећа инвестиција у области туризма прошле године. "

Министар трговине и туризма Републике Српске (РС) Предраг Глухаковић

Ovaj da ima dvije zdrave u glavi, ovo ne bi izgovorio, ali moze kod nas sve.

Pocelo je guranje vruceg kestenja... Igre bez granica...

Kad se otvaraju "kapitalni objekti", svi su upoznati o svemu, svi su zasluzni, gledaju da se sto vise islikaju, daju izjave, zalagalali su se, noc i dan radili, maltene iz svog dzepa su dali pare. Koja je to gomila parazita.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

kira

I jedno vrlo jednostavno pitanje, (od nas koji dolazimo uskoro na skijanje na Jahorinu,) hoce li 6to-guz proraditi ove sezone. Jednostavno da ili ne! Hvala

raca

Sestosjedi rade, puste ih ponekad, samo ne voze skijase, za to sluze dvosjedi.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

kira

Quote from: raca on 02 February, 2010, 14:34:21
Sestosjedi rade, puste ih ponekad, samo ne voze skijase, za to sluze dvosjedi.

Svakako da rade!!! Samo da nam " pare " oci i uljepsavaju pogled.


pinkpanter

Kod nas ocigledno sve moze. A kako se tenderi dobjaju to je svima vec odavno jasno. Jebote na kraju ce biti radije vozi se ti dvosjedom nego 6 tosjedom jer je sigurnije. Daj ba VIP preuzmi tu planinu u ruke i spasi sto se spasiti da dok sve nije otislo u q... ako vec i nije.  austin:(
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

MarijaBB

Tu neko nije dobar sa glavom, ili Gluhakovic ili novinar koji je pisao vijest.
Ministar finansija u Vladi Rs Aco Dzombic se vozao na sestosjedu kao znak uspjele *kapitalne* investicije u oblasti turizma RS u 2009. godini a
Gluhakovic danas izjavljuje da Ministarstvo trgovine i turizma nema informaciju da su izgradjeni sestosjedi.
Ko zna, mozda su i daleko jedni od drugih, najvise 4 sprata a to je mnogoooooo.

E sad ko koga tu j..... al vazno je da mi i dalje ispastamo i ucepstvujemo!


haxomania


Quote"Данас сам од новинара сазнао да је посао уградње шестосједа добила фирма `Лајтнер` која нема лиценцу и то ћемо провјерити"


Ako Laitner nema nema licence onda bi mogli pola Evropskih liftova zatvoriti jer su njihovi. Ovaj ministar je smijesan  :bravo::(
Quote

Bojan NS

Quote from: vladimir on 02 February, 2010, 13:37:10

        Глухаковић је казао да ће Министарство поставити питање менаџмету и Скупштини кационара Олимпијског центра о овим проблемима, као и зашто је у јеку туристичке сезоне попуњено тек 20 одсто капацитета, подсјетивши да је Јахорина представљена на свим сајмовима, а снижене су и цијене.


Снижене цене, хе хе..... ал замало!

А драго ми је да су сконтали да су капацитети минимално попуњени (а то је иначе тешко било за сконтати). Е сад, шта ће предузети..... ко зна, ја бих рекао - ништа!

goghie

I can go with the Flow...

DarkoN

sad sam dosao sa jahorina, pricao sam gore sa ljudima,niko sa sigurnoscu ne moze da kaze da li ce ili nece proraditi. otprilike rade sve sto mogu da ih puste ali da li ce to biti dovoljno vidjecemo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...