• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: BOJAN-BG on 20 February, 2014, 19:47:16
Jel ima negde da ima snega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ima u onom ne znam kako se pise , valjda ce mi neko pomoci   devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

gokati

Quote from: BOJAN-BG on 20 February, 2014, 19:47:16
Jel ima negde da ima snega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ima kod nas u Austriji. Najvise na Jugozapadni dio Alpe. Opet pada

BOJAN-BG

Quote from: gokati on 20 February, 2014, 23:06:24
Quote from: BOJAN-BG on 20 February, 2014, 19:47:16
Jel ima negde da ima snega  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

ima kod nas u Austriji. Najvise na Jugozapadni dio Alpe. Opet pada

A koja su tu najbolja mesta za skijanje

gokati

trenutno sve sto je na jugozapadu austrije je zatrpano sa snegom, moze se dobro skijati.
Moj favorit je Obertauern to ti je izmedju Graza i Salzburga. Sneg je tamo super.
Ako dolazis iz BG mozda najblize ti je Stuhleck to je od Beca 100 km prema Jugu. Tu je trenutno oko 50 cm staze su dobre.
Evo ti jedan link pa vidi www.bergfex.at
Ako mogu ti jos pomoci reci.

gokati

ove su slike prije 10 dana iz Tirola (okoline Insbruck) tamo je pono manje snega nego na jugu dio austrije

BOJAN-BG

Quote from: gokati on 20 February, 2014, 23:37:52
trenutno sve sto je na jugozapadu austrije je zatrpano sa snegom, moze se dobro skijati.
Moj favorit je Obertauern to ti je izmedju Graza i Salzburga. Sneg je tamo super.
Ako dolazis iz BG mozda najblize ti je Stuhleck to je od Beca 100 km prema Jugu. Tu je trenutno oko 50 cm staze su dobre.
Evo ti jedan link pa vidi www.bergfex.at
Ako mogu ti jos pomoci reci.

Hvala za savet

gokati

nema na cemu.
Pored austrije ja svake godine idem i na Jahorinu ali ove sezone izgkeda da sneg nece tamo stici.

HM

Jos par sati i krecemo na Jahorinu!  ole 
Znam sta me ceka, ali valja trziti alternativu. Sta je tu je, volio bih se skijati, cak nosim opremu ali ne dozvoljavam sebi da mi vrijeme upropasti godisnji odmor!
Radujem se Jahorini smo mi je zao ljudi koji  zive od tog posla a nazalost ove godine su pukli.

ninodragoljub

Opet pobje¾e snijeg s prognoze!!!  X( X( X(


BOJAN-BG


hallo

Boga mi, veoma teska zima...cim su se naklatili o Austriji u temi o stanju na JAHORINI... WTF
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Milos CTS

Evo malo i Slovenije http://www.bergfex.at/krvavec/schneebericht/ 180 cm snega ?

mijat


Big_DANE

Quote from: Milos CTS on 21 February, 2014, 14:00:42
Evo malo i Slovenije http://www.bergfex.at/krvavec/schneebericht/ 180 cm snega ?

Da da...drugari idu sledeci vikend na Krvavec, a druga ekipa ide na VOGEL ( ima 330cm snega) sta reci...

http://www.bergfex.at/vogel/