• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skidub

Quote from: Big_DANE_Almighty on 21 February, 2014, 21:09:42
Quote from: Milos CTS on 21 February, 2014, 14:00:42
Evo malo i Slovenije http://www.bergfex.at/krvavec/schneebericht/ 180 cm snega ?

Da da...drugari idu sledeci vikend na Krvavec, a druga ekipa ide na VOGEL ( ima 330cm snega) sta reci...

http://www.bergfex.at/vogel/
ja i frend idemo na Krvavec ovaj cetvrtak i vracamo se u nedjelju . Znaci petak , subota i nedjelja skijanje..idemo s kombijem za 8 mjesta i ako nekome odgovara termin da podijelimo troskove
goriva i cestarina nek se javi . krecemo iz Dubrovnika

smislo

Evo i ja zavrsavam svoju sedmicu u Austriji (Gastein), umjesto na Jahorini, snijega ko u prici, vrijeme super i cak idpade jeftinije nego sto bi bilo na Jahorini...cini mi se da neko rece da Austrijanci peglaju staze svako malo...nix, do jedno 12h je ok a poslije hangovi, isto kao na Jahorini...ne vidjeh ratrakta za ovoh 7 dana ...

Korisnik

Prosle godine i nama su bili problem hangovi!Ove se niko ne bi bunio! Da padne da pokrije brijeg bilo bi dobro!


otrov

share it with friend or two

SKIslo



JAHORINA13

Quote from: HM on 21 February, 2014, 00:34:00
Jos par sati i krecemo na Jahorinu!  ole 
Znam sta me ceka, ali valja trziti alternativu. Sta je tu je, volio bih se skijati, cak nosim opremu ali ne dozvoljavam sebi da mi vrijeme upropasti godisnji odmor!
Radujem se Jahorini smo mi je zao ljudi koji  zive od tog posla a nazalost ove godine su pukli.

Velike optimiste prati sreca, izgleda si donio i snijeg, mogao bi ti uzivati i vise nego sto si ocekivao samo da nastavi bar do ujtru da pada ovako.

MiKuLa

Ovo se izgleda èekalo da proðe olimpijada pa da zabijeli snijeg na Jahorini

FZL


BOJAN-BG


JAHORINA13

Quote from: MiKuLa on 22 February, 2014, 21:26:06
Ovo se izgleda èekalo da proðe olimpijada pa da zabijeli snijeg na Jahorini

Kad bi barem bilo tako.  red bi bio da se zima preseli malo i na Jahorinu

novosadjanin

Ja se jos uvek nadam da ce u smeni od 1. marta moci da se skija  ole ole ole

Big_DANE