• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HM

Lijepo ga je bilo gledati kako sipa. Samo da hoce nastaviti danas pa da bar heran dan uzivamo na skijama  ole (snow)

djmiros

Nema Dragise, nema ni zice  da se vrte.
WTF
Iduci vikend tek Dragisa nastupa 3:(

djmiros

Pricalo se da je skijanje na Ja najbolje u martu.
Nazalosti , izgleda da ce 1.marta biti zavrseno ono sto nije ni pocelo. :X


jednostavan41

nisam nista komentariso na forumu ima mjesec ipo.....ma nemam snage ni da komentarisem,sad kad sam na kamere pogledao,,,,,,,tuga me neka slomi
da znam - znao bi

HeAd

Maloprije prilig sa nekog skijalista u Libanu, znaci isto kazu da ove godine snijega nema, dropa...et nisam ni znao da u Libanu ima skijanja... :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Korisnik

Quote from: HeAd on 23 February, 2014, 17:30:09
Maloprije prilig sa nekog skijalista u Libanu, znaci isto kazu da ove godine snijega nema, dropa...et nisam ni znao da u Libanu ima skijanja... :DD

E ako kod njih nema neka ga nigdje nema :-D

djmiros


brera

Pada  (snow), ali kako je veè ove godine, garant èe past samo koji cm ili dva!  regge

snjezana

 
Quote from: brera on 23 February, 2014, 21:23:33
Pada  (snow), ali kako je veè ove godine, garant èe past samo koji cm ili dva!  regge

(Y)

mijat


BOJAN-BG


borisBP


HeAd

Quote from: borisBP on 24 February, 2014, 07:32:29
Vide bele jahorine.  (W)

oboren rekord za ovaj mjesec, cijelih 5 cm...al ima nekih naznaka od 03.03 da bi konacno moglo biti...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Bilo je price da ce u Februaru zapadati pa pade 5cm.
Ljudi, nista od skijanja. Za koji dan je vec Mart  a nema podloge. Mozda padne malo vise snega kasnije i da puste neku zivu dan dva i to je sve za ovu sezonu.