• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: DarkoN on 08 March, 2014, 18:49:06
bio danas. nemam sta puno dodati sto se tice staza. kamenje na standardnim mjestima. pri dnu prace tezak snijeg zbog temp u plusu. E to je sto se tice finih stvari danasnjeg skijanja. Rajska vrata su danas od mene dobila crveni karton. Ustipci sa kajmakom i malo suvog mesa su mi naplaceni 20KM. Za mene su zavrsili.

Moraju da se vade na kraju sezone  (:smijeh:,al kud ce na domaceg

tkanton

Quote from: BOJAN-BG on 08 March, 2014, 18:53:35
Quote from: DarkoN on 08 March, 2014, 18:49:06
bio danas. nemam sta puno dodati sto se tice staza. kamenje na standardnim mjestima. pri dnu prace tezak snijeg zbog temp u plusu. E to je sto se tice finih stvari danasnjeg skijanja. Rajska vrata su danas od mene dobila crveni karton. Ustipci sa kajmakom i malo suvog mesa su mi naplaceni 20KM. Za mene su zavrsili.

Moraju da se vade na kraju sezone  (:smijeh:,al kud ce na domaceg

To je specijalno suho meso

HeAd

Isti smo i za mene su zavrsili regge, jeftinije im nocenje od ustipaka....rajska vrata bolje vrata pakla (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Ciganija...toga sam se bojao i za smestaj...al ipak je korektno sa smestajem ...al izgleda da ovi kafici i restorani deru...

Jedna vecernja...


looka

Darko ti si dobro i prosao kako su nas odrali prije dvibe godine. Strahota!  X(

borisBP

Quote from: DarkoN on 08 March, 2014, 18:49:06
bio danas. nemam sta puno dodati sto se tice staza. kamenje na standardnim mjestima. pri dnu prace tezak snijeg zbog temp u plusu. E to je sto se tice finih stvari danasnjeg skijanja. Rajska vrata su danas od mene dobila crveni karton. Ustipci sa kajmakom i malo suvog mesa su mi naplaceni 20KM. Za mene su zavrsili.

...bas razocaravajuce...

DarkoN

Ma stvarno nije problem u parama. Ja sam dolazio u ta rajska vrata uvijek i preporucivao svima. bio sam im pokretna reklama. Stvarno ne mogu da vjerujem da neko moze tako nisko da padne. Ali dobro. na Jahorini postoji jos mnogo mjesta gdje se moze otici. Samo ce sebi naskoditi ovakvim ponasanjem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bnbg

Zna li neko kako su popunjeni smestaji na Jah. Dosao bih od ponedeljka pa ne znam hoce li pustati sve zice u funkciju, jer je njima praksa, ako nema puno skijasa ukljuce dve zice i to je to.  A ne bih prelazio 300km da skijam na dve staze.

taraba


HeAd

I ja sam dobio danas to isto i platio 20km...par ustipaka, kajmaj i malo suhog mesa....u zitima nije radila kuhinja i zavrsim u paklenim vratima...i naravno nikad vise...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Taraba mislim da znas da citas i da vidis ogromnu razliku izmedju ovoga sto sam ja dobio i te plate koju ti spominjes... Necu vise pisati o tome. Ja sam svoje o njima rekao, od mene su dobili crveni karton.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

taraba

Znam citati naravno .
Zato sam i napisao recenicu na kraju.
Moguce da nisi vidio.

DarkoN

Quote from: taraba on 08 March, 2014, 20:36:39
Znam citati naravno .
Zato sam i napisao recenicu na kraju.
Moguce da nisi vidio.
Izvini, izgleda da ja ne znam da citam  rr . Stvarno su me izbili iz takta.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

taraba

Quote from: DarkoN on 08 March, 2014, 20:47:05
Quote from: taraba on 08 March, 2014, 20:36:39
Znam citati naravno .
Zato sam i napisao recenicu na kraju.
Moguce da nisi vidio.
Izvini, izgleda da ja ne znam da citam  rr . Stvarno su me izbili iz takta.
Nemas se zasto izvinjavati. Sve u redu.

looka

Navedena plata + dva lav piva + caj = 48,50 KM! Da, 48,50! Jos poslije toga doticni konobar iznosi sve cjenovnike i stavlja na sve stolove osim na nas. Strasna antireklama, kao sto kaze Darko, hvalio sam ih do tad na sva usta. Poslije toga prica je malo drugacija...