• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


MarijaBB


brera


MarijaBB


DarkoN

marija nema ne osvojive tvrdjave, samo joj treba naci slabu tacku. ti bi trebala da znas koja je njegova slaba tacka.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 04 March, 2010, 15:46:40
marija nema ne osvojive tvrdjave, samo joj treba naci slabu tacku. ti bi trebala da znas koja je njegova slaba tacka.

tu si upravu.
Napravicu  obilat rucak, koji ce obavezno sadrzavati neku ubijenu zivotinju.  :)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB


skiDeki

Quote from: MarijaBB on 04 March, 2010, 15:40:39


Ma ne da molite za prosidbu, bog vas necuo, nego za vikend na snijegu.

Ja sam bosanac izvini (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 04 March, 2010, 15:49:14
Quote from: DarkoN on 04 March, 2010, 15:46:40
marija nema ne osvojive tvrdjave, samo joj treba naci slabu tacku. ti bi trebala da znas koja je njegova slaba tacka.

tu si upravu.
Napravicu  obilat rucak, koji ce obavezno sadrzavati neku ubijenu zivotinju.  :)
ovo me podsjetilo na ovu recenicu:
"ako zene misle da put do muskog srca vodi preko stomaka, ciljaju previsoko"  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Ili da udarim na 8. Mart, pa kud puklo da puklo? Dan zena i izvucem sa dna dzaka cinjenicu  da nista nisam dobila za valentinovo......

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 04 March, 2010, 16:27:17
Ili da udarim na 8. Mart, pa kud puklo da puklo? Dan zena i izvucem sa dna dzaka cinjenicu  da nista nisam dobila za valentinovo......
to ti je sigurnija varijanta. a meni je 100% sigurno da cu sad da popijem jedno pivo. primjenjujem bojanovu taktiku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ovo sam spremio licno za Vip-a da vidim mogu li ga ovako namamiti u kafanu

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahhaha, al se ovdje svasta napisa  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Marija nemoj jos planirat vjencanje sa svojim deckom, sacekaj malo pa zajedno cemo....pa cemo se vjencati na vrhu Jahorine  hug:(  samo da ovo moja slovenka ne vidi jer poslije nece biti iznenadjenje :D ima ona muzika na stuPovima, samo treba dovesti onog sto brblja gore i to je to......GDJE SU POZIVNICE BRERA!!!!!

@Deki
Cuvaj to nemoj popit, moras to donjeti na vjencanje extra izgleda  :bravo::(

skiDeki

Hare za tebe dublo cu da donesem, a dok se ne ozenis....
http://www.youtube.com/watch?v=GkLD1J6w37Q
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...