• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat

za rakiju si zakasnio, popio darko sram ga bilo

skiDeki

Da ga ne znam sad bi se naljutio na njega, ali posto je dusa od coveka, oprastam mu! Zato cu sad ja da natocim za nas dvojicu po jednu sljivu, domacu iz hrastovog bureta!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

naspi tri evo i mene  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Naravno Darko jesi li i ti za sljivovicu, domacu, meni se svidja a predpostavljam i drugima, jer je prva na derneku isparila....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 05 March, 2010, 13:56:40
Naravno Darko jesi li i ti za sljivovicu, domacu, meni se svidja a predpostavljam i drugima, jer je prva na derneku isparila....
moze i meni sljivovica, za domacu rakiju sam uvijek. zivio i da nam ubrzo dodjes.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

imal tu sta za mene  :o hahaha mozda budem s zburkosom i danetom u subotu pa ces nas vidjeti 3 budale :D svi komunalci javim ti se ja ...brera otisao kupiti dlakavih metaka za svaki slucaj  :P

skiDeki

Da ne bude u subotu......PUCE PUSKA, IIIZ  POTAJEEEE.....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Prijatelju Breri zelim sretan put dobar provod, jos bolje skijanje i naravno uspesan lov na JAHORINI!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahhahaa sreca za ovo trece ce mu 100% trebati  :'( :'( :'(   (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

nejavlja se Dane izgleda negdje zalomio hahaha moramo pratiti kameru Royal mozda se u njemu pojavi sa onom velikom glavom  austin:(  (:smijeh: (:smijeh:

brera


DarkoN

brera srecan put, ko zna mozda se ovaj put i upoznamo. mada ce ti najvise srece trebati u lovu na hareta, mnogo je trenirao dok te nije bilo. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...