• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

upravo sam rucao, naspi deki tu jednu tvoju domacu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Quote from: skiDeki on 05 March, 2010, 18:42:13
Stize!!!

KO STIZE...TAST STIZE sklanjaj ovu rakiju tamo pod sank  ideea:( ideea:( ideea:( ideea:(  :'( :'( :'(

skiDeki

Ma pij Hare, jos je u onom, tunelu (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ja sam svratio da popijem bar jednu pred spavanje, sutra me ocekuje naporan dan. ali zato nedelja, ako sve bude ok, pravac jahorina i uzivanje sa haretom i danetom.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

hik,hik,hik,     laku noc

skiDeki

Nesto ste mi se svi rano razbezali, sta je ovo ajmo cuga, ljudi petak je.... ludzatobom:(( ludzatobom:((
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

ljudi ocemo popiti nesto za dobro jutro

mijat


DarkoN

evo i mene na cugu. ponio sam litar domace rakije da utopim tugu jer nemogu gore danas, objesicu se majke mi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Dobro jutro!Darko to je nekad bio litar dok nisi popio pola (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 06 March, 2010, 09:53:24
Dobro jutro!Darko to je nekad bio litar dok nisi popio pola (:smijeh:
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: rekao sam ti da utapam tugu .
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

 (:smijeh: Nemoj druze tugovati, sutra ces na skijanje 100% samo opusteno! Ne znam da li je Hare otisao gore nesto je spominjao...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 06 March, 2010, 10:12:31
(:smijeh: Nemoj druze tugovati, sutra ces na skijanje 100% samo opusteno! Ne znam da li je Hare otisao gore nesto je spominjao...
nadam se da me nece nista omesti. nisam se ni ja cuo sa haretom. nego da mi popijemo jos po jednu i da se hvatam posla.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...