• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Quote from: skiDeki on 07 March, 2010, 22:12:58
.......kad je tuga tuga tu, tad je cuga cuga tu, kad je tuga onda mora da se cuga.....

Mijate, nadam se da prepoznajes ove stihove, iz nasih krajeva, ZIVELI (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA) (PIVA)
ja odlicno poznajem tu pjesmu i odlicno ide uz ime kafane.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Onda da popijemo nesto, kad je vec pesma na tu temu >:D >:D >:D >:D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

Evo jedan preparat svi koji imaju problema sa koljenima nakon skijanja...misici, ligamenti, meniskus...full je preparat
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

samo sipaj, meni svakako trebaju dvije case i da budem ko letva. umorio sam se danas pravo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Ja cu da gucnem jos jednu s nogu i paljba krevet!!! Jos nisam dosao sebi!!! Laku noc!

mijat


DarkoN

dobro jutro. evo mogu ja da zamjenim breru, samo sto ja ne pijem kafu ali cu zato da popijem duplu rakiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

Dobro jutro, evo i ja cu da se pridruzim, nadam se da nisam zakasnio?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Ujedno SVIM FORUMASICAMA ZELIM SRECAN DAN ZENA (happy) (happy) (happy)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: skiDeki on 08 March, 2010, 08:17:08
Ujedno SVIM FORUMASICAMA ZELIM SRECAN DAN ZENA (happy) (happy) (happy)
e deki pravi si,dajte i meni jednu rakijicu mada ih je bilo previse za vikend

MarijaBB

Hvala, deki.
A kuranfil?

MarijaBB

Imam neotpakovane elan skije iz 80 i neke. Ako nekom treba za "ambijent" mogu da mu prebacim.
Ili kao podbocanj za strik u dvoristu :), mada je greohota kao podbocanj koristiti.

Big_DANE


mijat