• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MarijaBB

Ima ima. Ali ne tako rano.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Dbro jutro i od mene, zaduzio me brera da i njegov pozdrav prenesem vama, posebno mijatu i njegovoj kafi sa rakijom jako mu nedostaje!!!!

Ma tu sam ja nego naltim na par minuta i onda OFF prekida tako da kada hocu da postavim slike neda mi odm izbacuje error nadam se da ce danas biti bolji signal cujemo se sad idem kod Ace mozda je gore bolji  :bravo::( :bravo::(

Moze meni jedno alpsko 0,5% :P hahaha pozdravlja vas i slovenka  ideea:(


DarkoN

dobro jutro. vidim hare jutros poranio  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: bas me cudi on obicno ustaje oko 12. stvarno ne kontam sta ga je moglo podici iz kreveta ovako rano.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Visak bjelancevina i kalciuma iz mlijeka. Ili j pogledao kroz prozor pa pomislio da su brda prekrivena mlijekom............

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 09 March, 2010, 09:33:28
Visak bjelancevina i kalciuma iz mlijeka. Ili j pogledao kroz prozor pa pomislio da su brda prekrivena mlijekom............
(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
ovo drugo je 100%
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma brera me dlakavom puskom digo iz kreveta  :-\ trebate vidjet tu dlakavu pusku  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ko dodje do subote vidjet ce je  :bravo::(

ihhhhh sad sam na lancu  :P vidio je darkon i zburkos  >:( >:( >:( >:( hehhe ali sinoc 08.mart bio iii kak smo se fino proveli  :-* :-* :-*

Mijate Brerinu kafu daj nekome, a rakiju cuvaj jer ce on doci pa ako nestane rakije hmmm naebo si.....ja sam to osjetio na svojoj kozi  :P  :'(


DarkoN

kafu nece niko sigurno popiti ali za rakiju treba organizovati strazu u kojoj ja necu biti jer nebi odolio iskusenju (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

hehe mijate, tvaja rakija se samo jos spomijnje  :P hare je maltio glavom pet dana poslije toga. jedva ga uhvatismo

suti deki, moram izbjegavati kafane, da nebi ja poceo biti izbjegavam. zato samo ovako jos krisom naletim na koju cugu  ludzatobom:((

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

opaaaa ma kafana je lijek za sve :D  :bravo::(

DarkoN

Quote from: harison on 09 March, 2010, 10:22:34
opaaaa ma kafana je lijek za sve :D  :bravo::(
to se posebno odnosi na one koje imaju alpsko mlijeko  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: Ma nije to zbog zene, VIP hanuma je carica, veruj mi, ali mora postojati neki razlog, ma nema veze, dobro je i ovako!

Ja sam sinoc malo dernecio pa jutros nidsam stigao na kafu i rakiju, zato sad to zelim da popravim!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 09 March, 2010, 14:27:53
(:smijeh: (:smijeh: Ma nije to zbog zene, VIP hanuma je carica, veruj mi, ali mora postojati neki razlog, ma nema veze, dobro je i ovako!

Ja sam sinoc malo dernecio pa jutros nidsam stigao na kafu i rakiju, zato sad to zelim da popravim!
sad je ostala samo rakija sto ti sigurno nece tesko pasti.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Rakiju bez kafe mogu, alo obrnuto nikako (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

naravno, evo za tebe i mene po jedna kajsija   (C) (C)
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...