• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Jutro, caj. U BL suuuuuuuuunceeeeeee. Vidim i na Jahi granulo.

DarkoN

dobro jutro. kazu da je ujutru zdravo poiti jednu rakijicu, pa cu ja  rakiju i da popijem. u sarajevu oblacno.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Dobro jutro...evo u NS se smirila oluja...napadalo i navejalo oko 10cm snega...sinoc je bilo bas strasno!!!!
Ja bi isto jedan cajic...zeleni... :P

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 11 March, 2010, 10:13:28
Dobro jutro...evo u NS se smirila oluja...napadalo i navejalo oko 10cm snega...sinoc je bilo bas strasno!!!!
Ja bi isto jedan cajic...zeleni... :P

od kad si ti presao na caj? da nisi i ti nasao neku slovenku?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

opet nikoga u kafani. ja cu poiti jednu s nogu i nazad na posao.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Evo me Darko bolan...po jedno ili dva pivca....


skiDeki

Nesto slabo ljudi u kafani od jutros ???  Mora da svi rade, cak ni Mijat nije dosao jutros na kafu i rakiju, mora da ga je sneg zatrpao!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

dane jedno je ko nijedno. samo toci.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Imam osjecaj da je danas i sutra udarnicki na poslu, da bi u subotu bilo udarnicki na Jahorini

DarkoN

nedelju mozda i budem gore, subotu nema sanse. danas sam trebao da idem ali mi rekose da je jak vjetar  :'( :'( . sta bi sa tvojim vikendom marija?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

HeAd

daj u stvari dve rakije nabijam 5 zvezdicu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 11 March, 2010, 15:31:37
daj u stvari dve rakije nabijam 5 zvezdicu  (:smijeh:
to cemo head morati proslaviti, kao i svaku do sad. evo idu meni i tebi po dvije  (C) (C) (C) (C) ako jos neko hoce nek se slobodno pridruzi.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

darkone ti si se dobro okitio zvezdicama...eto te ko general ;D
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

MarijaBB

Quote from: HeAd on 11 March, 2010, 16:15:41
darkone ti si se dobro okitio zvezdicama...eto te ko general ;D

A tebi ne broji ove postove 993 vazda.....