• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lola


skiDeki

Ixic, Darko, Lola, verujte nije lako, ja bi odmah na Jahorinu, ali..... Teska vremena..... teske odluke uhhhh :'(

Ili se zajebavaj ili radi!! takvo je danas vreme doslo, nazalost!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

razumijem deki i meni je slièno i ja bi gore da mogu!!!!!!!!!!!!!dogodine najmanje 10 dana ja se nadam da æe sve biti ok!!!!!nekako æemo se uskladiti i da se skupimo svi i ludujemo!!! :bravo::(

skiDeki

Quote from: lola on 11 March, 2010, 23:42:24
razumijem deki i meni je slièno i ja bi gore da mogu!!!!!!!!!!!!!dogodine najmanje 10 dana ja se nadam da æe sve biti ok!!!!!nekako æemo se uskladiti i da se skupimo svi i ludujemo!!! :bravo::(
Ja sam ove godine sakupio 11 dana, ali mi izgleda malo, moram pojacati iducu sezonu i naravno da ludujemo!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

lola

ja sam 4,ali nisam znala da je ovako dobro,zato æu rintati za slijedeæu da mogu du¾e biti...

mijat


skiDeki

Dobro jutro ;) Stize duplo pakovanje cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

dobro jutro meni dajte metlu moram cistiti sneg sa auta  >:(

DarkoN

dobro jutro, ja cu samo duplu rakiju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Da ne volim skijanje i zimu, poceo bi da psujem sneg, jutros mi opet auto bio zatrpan, palo je podosta novog snega koji se sad topi (ovo je situacija kod mene kuci) zato sad moram popiti jednu rakiju pre rucka!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

prazna kafana prazne staze sta je ovo ljudi oce li neko iz beograda i okoline sutra na jahorinu

MarijaBB

Odjava za danas, i nadam se prijava u ponedeljak. Vidimo se gore.

DarkoN

joooj ljudi umrijecu od posla danas. moram popiti jednu duplu ljutu da dodjem sebi. ovo je ubitacno. nadam se skijanju u nedelju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

sta je ovo? opet sam sam u kafani. nema veze popicu jedno pivo sad kad nema nikoga.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

BOJAN-BG

daj i ja da popijem nesto nisam uspeo da nagovorim nikog da idemo sutra na jahorinu  :-\