• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

o dobro jutro, imal tu sta da se popije sta je bilo svi spavate, tacno je 11:00 sati daj MLIJEKO

DarkoN

evo i mene, ne mogu od posla da stignem da se javim. jbg moram nadoknaditi juce a uraditi ponesto i za sutra. ako bude sve ok da idem gore. mogla bi jedna rakija da me razdrma malo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 16 March, 2010, 11:31:33
evo i mene, ne mogu od posla da stignem da se javim. jbg moram nadoknaditi juce a uraditi ponesto i za sutra. ako bude sve ok da idem gore. mogla bi jedna rakija da me razdrma malo.

bombu cu da bacim da te zadrma... Kuda ti ides u srijedu, nemeze!!!!!!!!!!!!!!

skiDeki

uff necete mi verovati, sad sam pio mleko, ne znam sta mi bi valjda necu postati papucar kao NEKI (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 16 March, 2010, 15:11:15
uff necete mi verovati, sad sam pio mleko, ne znam sta mi bi valjda necu postati papucar kao NEKI (:smijeh:
nije valjda dotle doslo? daj deki da mi popijemo po bar jedno pivo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

E sad vec moze, proslo je mleko...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Kad bi se sad brera pojavio sa kartonom onog njegovog uniona...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

Quote from: skiDeki on 16 March, 2010, 18:44:43
Kad bi se sad brera pojavio sa kartonom onog njegovog uniona...
to bi bilo extra. i ja bih se pridruzio sabijanju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahahaha da da , moje mlijeko je jos u vikendici  3:( ostala jos litra  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

brera

Quote from: harison on 16 March, 2010, 18:54:08
hahahahaha da da , moje mlijeko je jos u vikendici  3:( ostala jos litra  :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Sad se pojavih, kad te spomenem, a prije te nema nigdje. ©ta si trenirao u Mercatoru na pokretnim stepenicama? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

hahahhaa....ma to su mi fizicke pripreme, njih sam prosao sad sam na psihickim to mi je jako potrebno za takmicenje :P hahha ak pobjedim dolazim u Slo. 100% :P valjda ima neka novcana nagrada da mogu uzeti kartu za vlak  :bravo::(

skiDeki

Ima nagrada, karta za sloveniu, ali samo u jednom pravcu! (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

@deki
uuu da je tako najvise bi volio, odma bi isao na visinske pripreme, preskocio bi ove psihicke  devil:(  :'(

@brera
Mozda, ali ja nisam cuo pucanj valjda je to neka opasna dlakava slovenska puska  sleep:( opali te al ne osjetis kad i gdje  devil:(