• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lola


vip-jahorina

nek si svratila,
evo i ja sam na pivo, ali isto kao boki bi jedno sa iz one gornje pipe, gdje su ustvari dvije pipe  ludzatobom:((

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 18 March, 2010, 21:49:18
nek si svratila,
evo i ja sam na pivo, ali isto kao boki bi jedno sa iz one gornje pipe, gdje su ustvari dvije pipe  ludzatobom:((

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

lola

o pa evo i VIP malo svratio u kafanu...neka!!!!!!!...

ajde dajte mu  jedno s duple pipe... devil:( devil:(

vip-jahorina

da, konatm da da je neka moja stara "poznaica" tu

borat

meni je dobro

lola


texy

ja se isto dugo nisam javljala, zeitnot  :o kao i uvijek, ali na moj najdrazi forum moram sa vremena na vrime bar pogled baciti. vidim druzenje kao i uvijek na nivou.
kako se zima blizi kraju ja se aktiviram, jer me ludilo ocekuje - lito dolazi
lito je moje, zima je moja - jahorina je uvijek u meni

vip-jahorina

hehe lola, nemam vremena nikad, ali sezona popusta i blizi se kraju pa naravno gdje nego u kafanu  8)

borat

texy, nego kad ces ti vamo na pravi board?  :-X
meni je dobro

borat

ova mora sake povecati  :o
meni je dobro

lola


texy

svake godine bar dva-tri vikenda navratim na jahorinu, sad sam propustila 3. mjesec zbog silnih obaveza te samo dva puta ove godine.
a bila je duga zima i na moru, tako da je alternativa sa mosora se spustati ka spitu
lito je moje, zima je moja - jahorina je uvijek u meni

vip-jahorina

ovo je bilo rastjerivanje raje sa donjom pipom  (:smijeh:  (:smijeh: obstrukcija  (:smijeh:
boki nije ni pogledao kako treba vec je pobjegao. deki je pao pod sto, ubila ga slljiva, borat se dopisuje sa texy, sad ce na PP ...

lola