• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

LOLINA VINARIJA

Started by Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°), 03 March, 2010, 16:40:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

MarijaBB

Kad sam krenula kuci sa Jahorine rekla sam dosta za ovu sezonu, ali kad vidim slike........ HOCEM JOS MALO. :) pa se sve jesim da staye nisu nesto, da vrijeme nije nesto, da zabava nije neka.....

MarijaBB

Quote from: harison on 18 March, 2010, 23:08:25
pola kafane popio, zbog tebe , zbog tebe  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: nastavite

A ko je Teba?

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: MarijaBB on 18 March, 2010, 23:12:32
Kad sam krenula kuci sa Jahorine rekla sam dosta za ovu sezonu, ali kad vidim slike........ HOCEM JOS MALO. :) pa se sve jesim da staye nisu nesto, da vrijeme nije nesto, da zabava nije neka.....
staze nisu idealne ali su dovoljno dobre da moze da se uziva, a skijanje je samo po sebi vrhunska zabava. na pomolu je neki - po prognozi, ostaje samo da se nadam da ce staze da izdrze do tada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

prosle godine je jos bio jedan "snijezni napad" ili sam godine pobrkao ...

MarijaBB

Quote from: vip-jahorina on 18 March, 2010, 23:17:37
prosle godine je jos bio jedan "snijezni napad" ili sam godine pobrkao ...

Gramatika nije planina u Indiji :)
Ti si Vip dovoljno popio, mozes s Haretom preci na milk.

DarkoN

znam da sam prosle godine skijao u aprilu i koliko se sjecam da je zadnji dan skijanja bio 19. april.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Quote from: DarkoN on 18 March, 2010, 23:21:15
znam da sam prosle godine skijao u aprilu i koliko se sjecam da je zadnji dan skijanja bio 19. april.

Na moj rodjendan :).
Ja jos nisam pancerice izvadila iz gepeka....

vip-jahorina

jbt gramatika. to je alternativno pisanje. oli ti tipkanje. oli nacin .... oli me neka stvar zaboli

Quote from: DarkoN on 18 March, 2010, 23:21:15
znam da sam prosle godine skijao u aprilu i koliko se sjecam da je zadnji dan skijanja bio 19. april.

mi smo 16.4. postavili kameru kod ace i tad nije bilo skijanja, nego oko 12-13 su stalo sve.

DarkoN

mislim da imam negdje slike. zadnji dan je radio samo olimpik, momci koji drze kumrovec su okretali janje taj dan. koji je datum bio nisam 100% siguran.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola


DarkoN

ja cu da popijem jedno pivo i onda bjezim na spavanje, sutra me ceka naporan dan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lola

joj i mene putovanje rano ujutro ode i ja brzo.........

vip-jahorina

daj i meni jedno pivo pa djoranje (PIVA)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

idem i ja na spavanje, mlijeko me dokrajcilo 100% lete oci same  :bravo::( :bravo::( :bravo::( LAKU NOC