• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Da li ce se Supra prodati za jagnjence?

Started by tup, 24 December, 2007, 23:09:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hoce li nam se clan Supra prodati za jagnjence ili ne?

Da
16 (76.2%)
Ne
3 (14.3%)
Hoce,al ne za jagnjence
2 (9.5%)

Total Members Voted: 21


mrme

Super,pa se vidimo onda ovih dana,malo smo offtopic al nema veze,i ne dogovorismo se oko znaka za raspoznavanje.

supra

Pa mora da bude cist, sad su dobro placeni za to. He.
Znaci sve funkcionise kako treba, niko se nezali? Dobro ako su 2KM uvele red onda je OK.
Ovo je tema vezana za jagnjetinu, a vas dvojica i dalje o stazama, putevima, signalima...

mrme

Ma nisi odavno kritikovao pa sam morao malo da te izazovem i vratim u formu,evo necemo vise  :)

supra

Oho probudio nam se mrme!
Sad mi je jesno zasto si spavao tako dugo i zasto kreces kasno, znaci putujes nocu, da bi stigo u zoru? A? :-X I onda? ??? Sigurno ces na dorucak da maznes neki burek sa kajmakom ili jogurtom, pa po skipass.. :). a....  pa na prvi/drugi spust...  ;) pa za pauzu hladna piva....  >:( jagnjence za rucak.... :o pa treci/cetvrti spust uz raspravjanje sa "oracima staza".... pa sljiva, :( vino..... Znam bolje JA sta ces TI nego TI!  :P 
??? STA LI CES ZA VECERU? :-\
Samo polako i srecan put. ;D
:-* p.s. slikaj mi direktorku, ako je gore, mnogo sam radoznao kako izgleda :-*

mrme

Hvala Supra,nadam se da cemo se videti gore u narednim mesecima,pa malo skijati,klopati i pijuckati.Pozdrav pa se javljam uskoro.

supra

MRME E E E E  E   E   E   E   E ? ? ? ? ? ? ? ?
Eh kada bi mrme uspjeo da se prikaci na wireless mrezu to bi za njega bio veliki uspejeh! jeh! jeh! jeh!

supra

Hey ljudi
Onill, Neca, Gagi, Stipe16, Rockanddown, Mrme... Meklaud kupio naocare!
Platio covjek 40€ naocare sa duplim staklom anti-fog brile.
Eto te pare stavimo u kasicu i to nam je pola jagnjeta ,a a a  la la' la la'

gagi

e.kad je tako,ja sam tamo 02.januara i prilazem drugu polovinu...

appendix68

Ako ce neko od vas biti gore oko 19.01-26.01 ja bi da dam donaciju za to jagnje i mozda za koji Dzek D.?
Ako moze novi kolac da se mjesa medju senior forumasima? ;)

Sto se tice raspoznavanja:
Ja sam onaj sto se stalno svadja sa zenom sto sam kasno dosao kuci iz kafane! ;)

supra

Mrme sta si klopao danas, ako nije glupo pitanje?
Nemoj da pretjerujes!
Hoces biti gore 5.01 kad dodje direktorka?

supra

Ljudi danas sam bordao, ali ne na Jahorini nego na nekoj baksuznoj planini. Tako sam pao da je malo falilo da uzmem onaj moj bord i zafijukam niz onu planinu! :'(
Da nisam imao kacigu ko zna gde bi sada bio, aaa velika bi bila steta...  J :( J sve me boli!!!
I sad ce neko da me ubjedi da je bolje jedan dan skijanja nego jedno peceno jagnjence! Pifff

supra

  ;D                 SRECNA NOVA 2008                    :P                     SRECNA NOVA 2008                      ;D                    SRECNA NOVA 2008                       ;D                 SRECNA NOVA 2008                    :P                     SRECNA NOVA 2008                      ;D                    SRECNA NOVA 2008                   ;D                 SRECNA NOVA 2008                    :P                     SRECNA NOVA 2008                      ;D                    SRECNA NOVA 2008I kako sta se proveli? Gde ste bili? Sta ste klopali? STA STE PILI?
p.s. pogledajte vrijeme u koliko sam vam sati cestitao novu, a vi me i dalje kritikujte  :)[/font][/size]

Stipe16

Sritna i tebi supra... :)

Al ovo vrime mi je cudno... ;)

supra

Hvala Stipe.
I meni je cudno tvoje vrijeme,ona poruka u 23:40:32. HM?