• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Okretanje jagnjenceta u smeni od 09.02. do 16.02.,prijavite se.

Started by mrme, 28 January, 2008, 18:31:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

patak

hm da je 16 znam da bi nas jos 3 bili gore s togo zalim van jako ljep provod a ako nista ja sam bar za pivo sa mrmo i sa vipom 16 bar da se upoznamo ako nista drugo :) he
Gola Voda :)

supra

Quote from: goxon on 09 February, 2008, 00:53:24
Gdje tacno i u koliko sati u utorak? Sutra krecem rano i ne znam hocu li imati tamo konekciju? Pozz.... ???
Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2008, 01:32:06
U utorak, 12.2. od 9 sati ujutro da budu organizatori spremni i ispred vikendice M&M.
Ako krenemo do 11 bice super. Moramo racunati na vremenske neprilike - snijeg, koji otezava pecenje i usporava (to nam se desilo na zadnjoj festi 25.12). Ako bi stavili janje u 11 na vatru, racunajte negdje oko 3-4 da bi moglo biti gotovo, ako bude sve u redu.

Molba: svi koji zele doci da se jave meni ili mrmetu na PM (privatnu poruku) da bi smo znali koliko ljudi bi mogli ocekivati.
Quote

goxon

  to supra lave, azuran si sa odgovorima ne moze se nista reci, vidimo se gore....pozz.. :)

Pedja

Vipovci kada se ovo peklo?
Ja sam bio 14 dana ali ovo ne vidjeh


nixid

fak nema sanse da pobjegnem sa posla....sto bas u utorak...




nixid


vip-jahorina

na zalost, momci koji su htjeli okrenuti janje, nisu bas bili najazurniji, te otpada cijela akcija.
Samim tim zakljucavamao temu....