• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

BRERA vs HARISON

Started by skiDeki, 30 June, 2010, 12:39:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kako ce se provesti na moru, nasi clanovi Brera i Harison???

Brera ce se popeti Harisonu na glavu!
2 (28.6%)
Brera ce se pokajati sto je pozvao Harisona!
2 (28.6%)
Proradice dlakava puska!
5 (71.4%)
Bice to odmor za pamcenje i prepricavanje!
2 (28.6%)

Total Members Voted: 7

skiDeki

Evo jedne saljive ankete u ove letnje dane! Posto su Brera i Harison, inace jedni najvernijih clanova foruma, na zajednickom odmoru na moru, na nama je da pogodimo kako ce se provesti njih dvojica, inace se stalno prepucavaju na forumu :P, glasajte i ostavljajte komentare....
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

vec je bilo na vjestima ...  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

Ono na biciklu??? ma to je bila samo proba (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

bogami se nejavljaju ni jedan ni drugi ko prezivi pricace  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

skiDeki

Imas pravo Boki, ja sve ne smem da nazovem pa da pitam kakva je situacija... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

mijat


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

ako brera shvati onda je problem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skiDeki

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: Ma on uziva na moru i peca zlatne ribice, a upecao izgleda zlatnog kuvara koji ce da napuni paprike (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

DarkoN

pre tihi su mi, izgleda da su se pomirili. samo mi nije jasno kako izdrze bez foruma? (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat


skiDeki

Meni nedostaju njihova prepucavanja (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

Upravo sam dobio SMS  iz pule koji glasi:

Puno pozdrava tebi, naravno pozdrave prenesi i svima sa foruma od nas Slovenaca, HARE i BRERA ;D

Izgleda da se jos uvek dobro slazu :bravo::( :bravo::( :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

auuu izgleda niko nece ici na jahorinu dok je tast gore :D skijat ce s puskom pa kad mu naletimo na nisan opalit ce ko onog biciklistu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: