• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

harison

citaci karti su postavljeni davno, za sestosjed je 100% ovo:

Treba pasti na ovu podlogu bar jos 1m snijega, i kada se to desi ovi ce tek papire potpisati i to je to uzivamo...znaci snijeg 80%,  papiri 20%  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: samo nek pada  3:(

BOJAN-BG

hari jesu nakacene sve korpe na poljicama na sestosedu na ovim slikama od danas sto si postavio vidi se neka korpa pri vrhu

harison

ne, sa tim korpama se ljudi iz leitnera prebacuju do stubova gdje odradjuju neke sitnice da se jos dorade, bar sam tako vidio,    korpa sest. - kavez za majstore - jos jedna korpa sest.    to je to ovih dana sto je furalo na Poljicama  :-X a Ogorjelica stoji kako stoji ceka se snijeg  sleep:(

BOJAN-BG


DarkoN

jos da nam je docekati taj 1m snijega.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


brera


brera


brera


brera


snjezana


DarkoN

trebao si zastititi prava na koristenje sestosjeda u avgustu  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera