• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

Quote from: bg011 on 12 February, 2010, 14:35:27
Koliko ce da traje voznja na sestoguzima?

Voznja traje 4.20 min!!!!

Big_DANE

Preduhitri me Darkon! :P  Pada li u SA!? Ovde u Ns sipa..al je jako toplo...oko 2-3stepen!

hannibal dr lecter

Какав диван викенд пред нама: шестогузи ће да прораде, ако Бог да, снијега кол'ко волиш, скипас -30%, ни вријеме не би требало бити лоше...  ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::(
Ako ne mo¾e¹ proèitati pismo kojim pi¹em, pogledaj na linku dolje.
Jezik kojim pi¹em je srpski (Serbian), a ti odaberi svoj:
www.translate.google.com

Big_DANE

Quote from: hannibal dr lecter on 12 February, 2010, 15:10:05
Какав диван викенд пред нама: шестогузи ће да прораде, ако Бог да, снијега кол'ко волиш, скипас -30%, ни вријеме не би требало бити лоше...  ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::(
Blago vama..ubio bi samo za trenutno dva dana na jahi.. subota & nedelja!!!  ludzatobom:(( :bravo::( ludzatobom:(( :bravo::(

DarkoN

Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 12 February, 2010, 15:01:09
Preduhitri me Darkon! :P  Pada li u SA!? Ovde u Ns sipa..al je jako toplo...oko 2-3stepen!

u sarajevu pada promijenjivim intenzitetom, cas sipa cas provejava, ali se topi. na jahi zato pada ono bas pravo. nisam bio tu 2 sata i kada sam vidio na kameri da je sve bijelo na ogorjelici obradovao sam se kao malo dijete kad dobije cokoladu. jos 17 sati i 45 min do uzivanja
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

e sto je ludo vrijeme - pogledam kroz prozor i vidim da snijeg pada k'o lud! pogledam malo kasnije - ljudi nose kisobrane! opet kasnije - opet snijeg!
(snow) (snow) (snow)

vip-jahorina

samo kratko za one sto ne znaju:
poljica nemaju pokretnu traku na ulazu u sestosjed, za razliku od ogorijelice.
i ulaz je nekao drugaciji od svih ostalih koje sam vidio. sjeda se na mjestu gdje korpa pravi krug, a ne poslije zaobilazka kruga kao sto je to uobicajeno

HeAd

samo da podsjetimo HARETA da veceras ode u Merkator i marne pokretnu traku da se to moze sutra instalirati  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bataneo NS

Oce i poljice sutra raditi, il samo ogorjelica ?

DarkoN

i jedan i drugi pustaju sutra ujutru u 9. dolazis li na svecano otvaranje tvog sestosjeda?
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera

Quote from: HeAd on 12 February, 2010, 15:33:45
samo da podsjetimo HARETA da veceras ode u Merkator i marne pokretnu traku da se to moze sutra instalirati  (:smijeh:
Dok stvarno ne puste 6 sjede, pokretna traka u Mercatoru ostaje. Nek treniraju, ka¾u ima uvijek gu¾ve. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

01xxx01

Quote from: DarkoN on 12 February, 2010, 15:47:32
i jedan i drugi pustaju sutra ujutru u 9. dolazis li na svecano otvaranje tvog sestosjeda?

stvarno Bataneo, ti sutra ako ne dodjes nece to biti TO!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MarijaBB

Quote from: 01xxx01 on 12 February, 2010, 15:52:56
Quote from: DarkoN on 12 February, 2010, 15:47:32
i jedan i drugi pustaju sutra ujutru u 9. dolazis li na svecano otvaranje tvog sestosjeda?

stvarno Bataneo, ti sutra ako ne dodjes nece to biti TO!  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


Znaci, bataneo mora da klikne na on.........

bataneo NS

Ne mogu da dodjem, da mogu rado bih dosao   :'(